Nalezeno 101 výsledků hledání

Zpět

od Pavel.Korizek
19 pro 2012, 11:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Odesílatel: Město Hradec nad Moravicí, Opavská 265, 74741 Hradec nad Moravicí, CZ ID schránky: bybbhh4 Typ schránky: OVM Věc: Delegace do okrskove volebni komise - volba prezidenta ID zprávy: 114412171 Doručenka 18. 12. 2012 v 03:35:52 Řešte to, Třemošnou už jste řešili?? Už jsem to vyřešil telefon...
od Pavel.Korizek
19 pro 2012, 15:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo je tady z Opavy

Já jsem z Opavy, sice teď bydlím v Hradci nad Moravicí, ale to se dá dojít pěšky :) .
od Pavel.Korizek
26 led 2013, 22:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sčítání protestních lístků v OVK

U nás v OVK z 564 hlasů 7 hlasů neplatných: 4x prázdné obálky, 1x oba kandidáti v obálce, 2x lístek s nápisem Volím Tomia Okamuru, jediného vhodného a schopného kandidáta, který může pro slušné lidi něco dobrého udělat. 2 hlasy pro Tomia už jsme měli v prvním kole, takže má tady u nás v okrsku (Hrad...
od Pavel.Korizek
22 kvě 2013, 07:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sraz Opava - Unofficial

Zdravím, tak to bych se mohl toho třetího stavit, když jsem ten Opavák. :)
od Pavel.Korizek
09 říj 2013, 14:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Okrskové Volební Komise] - obecné téma

Čili město pokrývá jeden jediný okrsek a zbylé okrsky jsou v okolních obcích? Kolik má město obyvatel? Ok, popíšu to podrobněji. Jedná se o Hradec nad Moravicí. Má přibližné 5500 obyvatel. Okrsky (celkem 9) se dělají podle počtu voličů (celkem 4361). Ve vlastním městě jsou 3 okrsky (č.1,2,9) s počt...
od Pavel.Korizek
11 říj 2013, 14:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Okrskové Volební Komise] - obecné téma

Od pristiho roku by uz mely byt volebni okrsky v RUIANu https://www.cuzk.cz/Dokument.aspx?PRARES ... BNI_OKRSKY takze by to mohlo spoustu veci vyresit.
od Pavel.Korizek
11 pro 2013, 02:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pavel Kořízek [přijat]

Ahoj,
něco o sobě jsem již napsal tady post7579.html#p7579
Od té doby se změnilo to, že jsem založil rodinu ( zatím jedno dítě a jedna manželka :) ).
od Pavel.Korizek
03 úno 2014, 18:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF MSK 7/2013 - volba předsednictva

Nicméně bych navrhl Pavla Kořízka z Opavy, který je sice členem poměrně krátce, zato byl dlouhá léta naším reg. příznivcem, čili přehled o našem KS má víc než dostatečný. Díky za důvěru, nominaci přijímám a potvrzuji zájem o kandidaturu do předsednictva MSK. Předsednictvo by mělo mít rozdělené komp...
od Pavel.Korizek
13 úno 2014, 12:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze 13. 2. 2014

Na schůzi přivezu dalšího zájemce o členství z Opavy.
Doplnil bych program schůze o bod: Seznámení se zájemci o členství .