Nalezeno 210 výsledků hledání

Zpět

od Jakub.Michalek
31 pro 2012, 06:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Co se stalo v Pirátské straně?

Ahoj, moje maminka se mě ptala, co se děje na facebooku, kde je nesouvisející změť informací o vypínání a zapínání fóra a Martinu Brožovi. Proto jsem sepsal následující časovou osnovu, snad některým členům ulehčí orientaci v překotných událostech posledních dní bez nutnosti číst celé fórum. Snažil j...
od Ivan Sirko
19 led 2013, 02:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dunning-Kruger efekt

Vážena posádko, jsem už dávno hlásil se k názoru, že některé jedinci "zapomněli", před nastoupením na palubu, projít prohlídku u psychiatra. Tak aby to napravit, nabízím všem odkaz na článek , který pomůže všem zamyslit nad svou činnosti na forumu a celkem ve stráně. Ti, kdo pozná nějaké přiznávky n...
od Lukas Kapucian
10 bře 2013, 06:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sraz Opava - Unofficial

Přátelé dobrý den/večer, Rád bych uspořádal neoficiální sraz Moravskoslezkého kraje v Opavě. Jednalo by se posezení, seznámení se s Vámi a pokec nejen o pirátských tématech. Zúčastnit se může kdokoliv (Člen Pirátů, Reg. Příznivec Pirátů i kdokoliv z Moravskoslezkého kraje zvlášť z Opavy). Termín nen...
od Martin.Kucera
21 kvě 2013, 11:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sraz Opava - Unofficial

Tak jsem mluvil telefonicky s Lukášem Kapucianem, předběžně jsme se dohodli na tom 3. 6. a poprosil jsem ho, aby vybral nějaké vhodné místo.
od Lukas Kapucian
23 kvě 2013, 10:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sraz Opava - Unofficial

Ano souhlasím s datem 3. 6. 2013, chci se zeptat zda je pro Vás lepší místo mimo centrum Opavy, popř. okolí centra Opavy? Jelikož osobně Opavu stále dobře neznám, za sebe volím něco v okolí centra. Navrhuji tedy místo: Restaurace u Ševce: FB: https://www.facebook.com/pages/Restaurace-u-%C5%A0evce-b%...
od Libor.Spacek
13 říj 2013, 11:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Informace o setkání s členem Rakouského předsednictva

Včera jsem měl skvělé setkání ve Vídni s Andreasem Czákem, aktivním členem Rakouského předsednictva Pirátů. Dobře jsme si rozuměli. Probrali jsme řadu témat: struktura a zkušenosti z fungování obou stran - shody a rozdíly personální a finanční problémy liquid democracy a problémy které pociťují míst...
od Ivan.Bartos
30 říj 2013, 18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Neporcujte medveda

Hele neporcujte tady mohutne penize, ktery jeste ani nemame. Vypada to z venku fakt blbe. Kvuli dementnim 13 mega jsem nekampanoval a snad to ani nikdo nedela. Pls poslete dal.dik
od Martin.Kucera
07 lis 2013, 10:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 17. listopad - tradiční Pirátský nábor

V MSK s tím počítáme, budeme minimálně v pěti městech (Ostrava, Havířov, Karviná, Kopřivnice a buď Opava nebo Frýdek-Místek (když se poštěstí tak oboje)).
od Ivan.Bartos
12 led 2014, 11:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 32/2013 Volba předsednictva; Ivan Bartoš

Ahoj Piráti, v několika následujících odstavcích bych chtěl popsat moje vnímání Pirátské strany dnes a nastínit vizi, kterou bych v případě zvolení s vaší pomocí pokoušel prosadit. Text bude poněkud delší. Na jednání CF v kandidátské řeči pak vypíchnu pouze nejdůležitější části. Nechápejte ho prosím...