Nalezeno 10 výsledků hledání

Zpět

od Zdenek.Pech
29 lis 2010, 00:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2.12. - kulturní pořad pod názvem Čtvrteční devátá v Poh

Pokud jako vždy neztroskotam v práci někde na místě XY v Plzeňskym kraji, tak se tam ukážu... už sem k***a dlouho nikde nebyl a zajímají mi názory lidí-umělců na to, jak mohou praktikovat v naší zemičce svoje hobby nebo snad i řemeslo. Navíc, tenhle meeting je jen pár kroků od Řemeslnické besedy, kd...
od Zdenek.Pech
04 led 2011, 22:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: První krajská schůze v roce 2011

V pátek v šest... pokud stihnu, stavím se. Každopádně o tom vim.
od Zdenek.Pech
15 led 2011, 15:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žádost na CF o volbu nových členů rozhodčí komise

Zdravím, také se k tomu vyjádřím. Čas je sice pro mě nedostatkové zboží, ale přesto se snažím v rámci KS PK alespoň různě podporovat činnost, případně se na ní podílet. Ohledně RK jsem se dále příliš neangažoval, protože moje názorová rovina (tedy anoncovaný pohled z "lidského" hlediska) je zde už m...
od Zdenek.Pech
17 led 2011, 01:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Výzva ZČU v Plzni: nabonzujte své copycentrum

Dne 11.1.2011 byl všem studentům ZČU v Plzni rozeslán email s následujícím textem: Vážení studenti, Policie ČR se na ZČU obrátila s následující výzvou. Věnujte jí prosím pozornost. Eva Pasáčková, prorektorka pro studijní a pedagogickou činnost Věc: _Výzva -- porušování autorského práva_ __ Zdejší so...
od Zdenek.Pech
04 úno 2011, 20:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Měli by Piráti používat Facebookovou reklamu?

Kliknul jsem "ne" a myslím, že vše podstatné pro odůvodnění tohoto rozhodnutí bylo popsáno v příspěvcích výše. Reakce "FB je zlo" je sice úsměvná, ale to je asi tak všechno. Někde jsem zaslechnul moudro ve stylu "zlem se dá snadno označit to, co mi není po vůli anebo nemám pod kontrolou" - a tam byc...
od Zdenek.Pech
03 říj 2012, 23:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdeněk Pech

Zdravím vás!

Vzhledem k situaci v osobní rovině jsem konečně připraven opustit statut RegP a stát se znovu aktivním členem. Více informací o sobě rád sdělím osobně, veteráni mě jistě dobře znají 8-) .

Případně se těším na setkání ve Starém Plzenci dne 9.10.2012.
od Zdenek.Pech
03 zář 2013, 20:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby - 6.-20. místo

Zdravím vás... staré, známé, dokonce i staré známé. Jdu do toho s vámi! 8-)

Nějaké detaily o mě naleznete ZDE.
od Zdenek.Pech
26 bře 2018, 18:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Záměr nákupu projektoru do centra

Zdravím, umístění na strop je jasné, pozici určíme podle možnosti při montáži - jednoduše řečeno, klíčová je maximální ergonomie. Umístění přípojného místa je flexibilní, tato místa mohou být klidně dvě (případně více) spolu s příslušným přepínačem. Stejně tak je možné připojit se bezdrátově pomocí ...
od Zdenek.Pech
15 čer 2018, 15:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby ke komunálním volbám 2018

Zdravím, rozhodl jsem se doplnit kandidátku do voleb za ÚMO 3 v Plzni. A kdo vlastně jsem vám nastíní můl Profil , něco navíc poodhalím níže. CV: - narozen 1984 v Plzni, kde žiji mimo 18 let dlouhé přestávky pořád (pobýval jsem ve Starém Plzenci ležícím v těsném sousedství) - vzdělání: 2003 - Gymnáz...