Nalezeno 301 výsledků hledání

Zpět

od Vit.Jurasek
26 led 2012, 00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Projekt "Mapa byrokracie"

Zdravím, napadl mě projekt, který by mohl přispět ke zlepšení běžného fungování spousty lidí. Cílem je zjednodušit lidem orientaci v byrokracii. Představuju si to jako portál, kam přijdu a naklikám si, že chci dejme tomu Stavební povolení a ono to na mě vyplivne seznam podkladů, které musím mít, a ú...
od Vit.Jurasek
27 led 2012, 17:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: JmK: Protest v Brně

Rád se zúčastním, nicméně určitě ne dvou protestů za sebou, myslím, že by nebylo od věci synchronizovat protest s anonymous.
A pak si myslím, že by bylo fajn vytvořit anketní otázku "Půjdete na happening?" jinak se praktivké připomínky ztrací ve změti výkřiků "jdu", "nemůžu", "určitě jdu", ...
od Vit.Jurasek
30 led 2012, 13:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: JmK: Čtvrtek, cesta do Prahy

Já+1 jedeme z Brna do Prahy cca kolem oběda. Kdyby měl někdo dvě místa v káře, bylo by to super.
od Vit.Jurasek
31 led 2012, 01:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zeitgeist a zdrojová ekonomika

Podle mě by se daly všechny tři Zeitgeisty shrnout takhle: 1. film) Nevěřte tomu, co se říká, je to zk****á propaganda. 2. film) Aktuální ekonomika je šlehaný vzduch a jde to i jinak. 3. film) Nebuďte moc paranoidní, systém se udžuje sám od sebe i bez pana "velkého plánovače" a lidi mají tendenci se...
od Vit.Jurasek
17 úno 2012, 02:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trollové na fóru

Taky z toho nejsem nadšený, ale na druhou stranu si říkám, že to není jen o nás a o něm (nich). Jednak je to dobrý způsob jak se naučit korektně reagovat na podobné lidi, hlavně na veřejnosti, a jak si utřídit argumenty pro přesně takové případy (a že jich bude přibývat). Druhak tohle fórum čtou a ...
od Vit.Jurasek
26 úno 2012, 18:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Politický "log"

Problém lidí je v tom, že si nepamatují co kdo kdy slíbil, řekl a podobně. A na soukromý FB nebo blog si nikdo nikdy nedá nesplněné předvolební sliby, facky co rozdal novinářům, obvinění z korupce apod. Napadlo mě udělat log událostí kolem politiků. Svazoval by politika s článkem/úryvkem/prinscreene...
od Vit.Jurasek
05 bře 2012, 21:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta: Drogy

Jinak můj názor jsem sepsal sem: http://zapisky-4-rise.blogspot.com/2012/03/hysterie-protidrogove-valky.html A dostal jsem dost zajímavou reakci na legalizaci: Já bych to tak jednoduše neviděl. Zásadním argumentem _PROČ_ určité drogy zakazovat je imho možnost jejich průmyslové aplikace. Příklad. Pře...
od Vit.Jurasek
06 bře 2012, 11:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To je pekna pitomost, protoze i dneska sou dostupny ruzny leky ktery by se daly vyuzivat stejne ... nehlede na to, ze chlast na pracovisti je (kupodivu) zakazanej, presto ze se ozrat muze legalne kazdej. Takze v pripade legalizace drog to vidim uplne stejne - v praci to nema co delat. Jenže zákaz c...
od Vit.Jurasek
16 bře 2012, 16:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Michal Havranek píše:...
Co je na LSD pozitivního ?
1. nulové dopady na zdraví
2. skvělý lék pro některé psychické nemoci
3. nenávykové
4. rozšiřuje mysl, takže pro kreativce může být velice prospěšné

Otázka zní jinak: co je na něm špatného?
od Vit.Jurasek
17 bře 2012, 13:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Legalizace intoxikace jde přímo proti funkci státu, který je abstraktní dohodou v rámci územně stanovených hranic, mající za cíl vytvořit umístěnému etniku rovné a bezpečné podmínky, což je sumarizováno pojmem <předvídatelné prostředí>. Následně potřeba předvídatelného prostředí je v přímém rozporu...