Vyhledávání nalezlo více než 3101 shod

Zpět

od Anonym101
09 led 2012, 18:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mediální provokace aneb začínáme být v kurzu.

nenapiseme mu zalobu at ji na nas poda? by to mohla bejt pekna reklama :oops:
od Ivan.Bartos
11 led 2012, 18:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mediální provokace aneb začínáme být v kurzu.

Petře, nesouhlasím. Mf Dnes se nikde k žádné objektivitě nezavazuje. Veřejnoprávní média sice ano, ale na dodržování prdí. Otevřený útok vůči nějakému médiu přinese následující body a) nasere to médium a máme stopku b) bude působit směšně c)vůbec nám nepomůže v horším případě ještě k tomu všemu d) u...
od Roman.Kucera
16 led 2012, 10:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přímá demokracie ano či ne a jak

Teda na vysvětlení, proč nejde volit z domu jsem byl opravdu zvědavý. Tohle je ale bída :) To myslíte opravdu vážně? Pokud můžu z domu odeslat daňové přiznání a ovládat bankovní účet, tak nevidím nejmenší problém v tom, abych mohl z domu i volit. Nějaké vydírání jako argument mi přijde směšné. Jak ...
od Vaclav Malek
16 led 2012, 15:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hele já byl taky velký nadšenec do online voleb odkudkoliv. Ale před pár lety jsem se o tom bavil s xChaosem a přesvědčil mě, že prostě nic svobodnějšího než anonymní rozhodnutí bez nátlaku za plentou zatím není vymyšleno a nic lepšího mě opravdu za těch pár let co o tom přemýšlím nenapadlo.
od Roman.Kucera
16 led 2012, 17:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ano, stávající systém má dílčí nedostatky, které se dají odstranit, jak jsem psal, třeba zavedením povinného pobytu za plentou. Samozřejmě, když se sejde v komisi banda idiotů, nejde to ošetřit žádným systémem. Jsou to nesrovnalosti v řádu promile volebního výsledku. Ale vy výmýšlíte nový systém, kt...
od Ondrej.Profant
17 led 2012, 21:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

No Víťa mě teď přivedl k trochu jinému pojetí toho všeho. Problém je, že pochybnosti členů strany jsou ještě sranda, ale pokud by to vzbudilo nedůvěryhodnost (např. díky dobře cílenému mediálnímu útoku konkurence), tak bychom lehce mohli přijít o nehardcore voliče. IMHO bychom měli jít konzervativní...
od Petr.Nemecek
17 led 2012, 22:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Systém by mohl veřejně ukazovat průběžné výsledky v reálném čase po celých 48 hodin, co volby probíhají. Dokonce by se dal interval voleb roztáhnout na řekněme 7 dní (ve chvíli, kdy jde o hlasování elektronické, odpadají vlastně veškeré ekonomické argumenty pro omezení voleb na pár hodin). Opět dal...
od Ondrej.Polansky
20 led 2012, 15:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jinak myslím, že diskuse v tomto vlákně se podle mě neubírá správným směrem. Pod termínem "přímá demokracie" si osobně představuji o něco více než jenom změnu mechanismu voleb, která se tady diskutuje. Myslím, že nejprve bychom se měli zamyslet "do čeho volit" tedy spíše se zamyslet nad systémem veř...
od Ondrej.Polansky
26 led 2012, 15:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ACTA podepsána EU + většinou členských států včetně ČR

Někde jsem četl, že k vyvolání celoevropského referenda je potřeba jeden milion podpisů občanů EU. Vzhledem k tomu, že ratifikace ACTA v EP bude údajně až v červnu, nebylo by silách evropských pirátských stran příšlušnou petiční akci zorganizovat a ACTA potopit?
od SvobodaT
27 pro 2011, 19:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Národní digitální knihovna

Dobrý den, zdravím toto forum; jsem tady na pozvání abych doplnil info o "kauze", kterou publikoval server "Česká pozice". Čistě pro formu bych chtěl předeslat, že nechci naznačit žádný vztah mezi Pirátskou stranou a Národní knihovnou ČR, případně dalšími subjekty (přestože na mnoha tématech se jist...