Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Jaroslav.Kucera
26 led 2011, 15:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jaky mate postoj k Cyborg, genetice atd?

Pro lidi, kteří nevidí nebo neslyší, chybí jim ruka/noha/více údů ;) je cyborgizace dobrá cesta ke zkvalitnění života. Ostatní, kteří by chtěli dobrovolně podstoupit nějaký ten tunning, klidně mohou. Násilím bych to však nikomu necpal. We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile. ...
od Roman.Kucera
14 srp 2011, 18:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Můj ideální stát díl 1-základní body

Vy vůbec nechápete, že nejde o JEDNOHO X.TIME. On representuje třídu lidí, kteří NEVĚDÍ. Zatím jsme ze sebe dělali jen machírky, kteří všechno vědí nejlíp. Kdybychom byli chytří a úspěšní, snažili bychomse mu to vysvětlit. Ne jemu, všem, kteří o politice vědí to, co se dočtou z mainstreamu, čili kul...
od Inzenyr
16 srp 2011, 01:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pro Inzenyra ono to není jen o té konkrétní podpoře ta je relativně nízká a málo který nezaměstnaný je neprospěšný ale daleko větší náklady jsou kolem co nelze spočítat - oprava vybydlených domů, úklid tuny odpadu, neustále výjezdy policie a spousta dalších To jsi presne vyjmenoval ty oblasti, ve k...
od x.time
16 srp 2011, 18:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

zdá se mi, že vše se točí kolem toho, že v naší kultuře je normální pracovat platit daně a za to dostáváme nějaké sociální jistoty (pro někoho to znamená, že jsme otroci) mi to vyhovuje, něco si odpracuju a vím, že jak na tom budu špatně, že bude aspoň nějaká pomoc. Na druhé straně je tu opačná kult...