Nalezeno 27 výsledků hledání

Zpět

od yurik
28 úno 2012, 15:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Ahoj, o registrování se jako příznivec Pirátů jsem uvažoval už hodně dlouho, ale nějak jsem se k tomuto kroku odhodlal až teď. Nedávno mi bylo 26 let, mám vystudovanou Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze v oboru biochemie a v současné době jsem doktorand na Národní tchajwanské univerzitě (...
od yurik
28 úno 2012, 17:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

Tchajwanské ministerstvo vnitra zamítlo registraci Pirátské strany (tedy tamější verze). Jako důvod uvedlo, že tento název by mohl být spojen se skutečnými námořními piráty, ačkoliv zakladatel strany Tai Cheh říká, že se jedná o spojení čistě s pirátství ve smyslu porušování kopírovacích práv a argu...
od yurik
28 úno 2012, 15:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta Rodinná a pronatální politika

Já doufám, že celý můj příspěvek vyzněl, že redukuji problém rodiny pouze do stránky finanční. Myslím, že by to chtělo udělat nějaký seriózní průzkum, proč lidé odkládají narození dítěte. Ale asi by to chtělo, aby odpověděli sami a museli se zamyslet, protože pokud v odpovědním listu bude "snažím se...
od yurik
12 bře 2012, 05:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koncept zdravotnictvi

Díky za připomínku, reformulováno takto: Vzhledem k tomu, že prostředky veřejného zdravotního prostředí jsou prostředky veřejnými, musí nad nimi být zajištěna efektivní veřejná kontrola. Proto všechna zdravotnická zařízení a zdravotní pojišťovny, které hospodaří s prostředky veřejného zdravotního p...
od yurik
17 dub 2012, 18:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

Dle mého názoru se jedná o značně nevyvážený článek, který je v rozporu s původními závěry vědecké práce.
od yurik
10 kvě 2012, 19:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta zdravotnictvi - verejna konzultace

K cemu je mnoho pojistoven, kdyz neni zadna konkurence? Monopol... (bud jednu pojistovnu nebo volnou soutez!) Osobě se děsím představy, jak se při volné soutěži budou pojišťovny prát o perspektivní jedince (výdělečně aktivní, kteří navíc jsou ze všeho nejméně nemocní) a nebudou chtít pojistit ony d...
od yurik
24 led 2013, 17:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

Nelíbí se mi, že by se do zdravotnictví měla zanášet pseudověda. Debata se tady zvrhla na to, zda má či nemá voda paměť, ještě mi tady chybí reklama na zázračný MMS, neboli desinfekční prostředek do bazénů. To je ostatně též alternativní léčba. Alternativní léčbou je cokoliv, co není současnou medic...
od yurik
27 led 2013, 19:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak to, že by měl vyžadovat nějaké důkazy? A o to usiluje příznivec Pirátů? Je vůbec jasné, jak Pirátům tak jejich příznivcům, že mají v programovém prohlášení něco ve smyslu svoboda projevu? A pokud někdo považuje za lék motlibu, pak ať mu je lékem! A jak to, že by to mělo být jinak? Ano, měl by v...
od yurik
28 led 2013, 12:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

O předsudcích tady čtu jenom od dvou zdejších skeptiků, asi proto, že jste jich plní a potřebujete trochu "vypouštět páru." ;) Jak to, že by měl požadovat důkazy? Mluvím o tom, že člověka, který pochybuje, žádný důkaz nemá šanci přimět k tomu aby pochopil. Lidi, kteří požadují důkazy nepotřebují pr...
od yurik
28 led 2013, 12:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ano, jsem zcela v souladu s poslední větou, avšak k tomu pokusu, pokud by všichni byli léčeni stejnou metodou, byly by jistě rozličné výsledky a protože by se někdo vyléčil už by se nemohlo prokázat, že by mu pohlo něco jiného, leda bychom mu způsobili stejnou újmu na zdraví. Každý jsme jiný a na k...