Nalezeno 31 výsledků hledání

Zpět

od Jiri.Kaderavek
28 úno 2012, 17:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta Rodinná a pronatální politika

Bytová politika by asi mohla být problémem, ovšem můžeme rozlišit, zda výstavba bytů nepřišla až potom, co byl velký tlak ze strany mladých rodin, které neměly kde bydlet? Můžeme, pamětníci ještě žijí :) Natalita kulminovala 73-74 (sám jsem 70). Příklad z Brna (jinde to bylo obdobné): http://www.br...
od Jiri.Kaderavek.sen
29 úno 2012, 11:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta Rodinná a pronatální politika

pro jzvc. Omlouvám se za tento výraz. Každopádně se nepamatuji, že by se byty dávaly. Byla rozvinutá družstevní výstavba a díky za ni. A je také pravdou jak píše Roman, že komunisti nějakou politiku v této oblasti měli. Chtěl jsem jen vyjádřit, že při pořizováni dětí jsme jaksi na bydlení nemysleli....
od Vlastimil.Efraim
04 bře 2012, 01:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

Poslanci senátory nenapodobí, své příjmy na web nedají
Zatímco na webových stránkách Senátu se od středy každý volič může podívat, jak ten který senátor využívá náhrady, které mu v souvislosti s výkonem funkce náležejí, sněmovna nic takového zatím v dohledné době neudělá.
od Vlastimil.Efraim
07 bře 2012, 20:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To bude zase chaoz na podzim! :-D Nečas tvrdým slovem kritizoval přijetí kroužkovacího zákona těsně před volbami Pokud by chtěli voliči vyslat pomocí takzvaného kroužkování svého oblíbeného kandidáta do krajského zastupitelstva, mělo by na to podle poslanecké předlohy nově stačit pět procent prefere...
od Evzen.Boura
15 bře 2012, 09:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

vydan do ameriky za poruseni kopirovaciho monopolu zpusobem ktery v Britanii trestny neni, WTF

https://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-5 ... ozi-vezeni
od Zdenek.Hess
18 bře 2012, 15:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koncept zdravotnictvi

Já jsem zásadně proti vytváření poddanství prostřednictvím dluhů, takže jakékoliv pokusy o přivázání vysokoškoláků k domovině, státu, bankám nebo komukoliv které tady nadhazujete jsou mi silně proti mysli, a budu proti nim bojovat zuby nehty :mrgreen: Chápu důvody, které vás k takovým nápadům vedou...
od Zdenek.Hess
18 bře 2012, 16:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koncept zdravotnictvi

Dovolím si navrhnout pár bodů, kterých chtěl zařadit do programu zdravotnictví: 1. o atestace by se měla starat lékařská komora - důvod: dnes už téměř nikdo neatestuje. Sytém je rozvrácený, zničený, chaotický. Lékařská komora má dostatek odborníků i prostředků, aby se byla sama schopna o atestace po...
od trinitrofenol
17 dub 2012, 20:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

očkování: http://www.czechfreepress.cz/zdravi/vakcinacni-teorie-se-droli-v-zakladech-vyzkum-odhaluje-ze-pro-boj-s-viry-nejsou-protilatky-nutne.html Dle mého názoru se jedná o značně nevyvážený článek, který je v rozporu s původními závěry vědecké práce. Včera jsem to zběžně prolít a řekl bych: zavá...