Vyhledávání nalezlo více než 1903 shod

Zpět

od Janek.Wagner
03 bře 2012, 14:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Demonstrace proti vypnutí internetu v knihovnách

Takto mám z celého projektu "internet do knihoven" stále jeden jediný pocit - penězovod za naše peníze. Ano, jde částečně o umělou causu: teoreticky 2500 knihoven * 12 měsíců * 500 Kč za ADSL = 15 milionů ročně. Za připojení v projektu Internet do knihoven se platí několikanásobek podle http://www....
od Janek.Wagner
23 srp 2012, 07:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Petr Bajgar píše:+ Také je podle mého mínění volebně diskvalifikační že I.Bartoš nemá vlastní rodinu pro širší chápaní lidského života a přijatelnost pro naše voliče
To snad nemyslíš. Petře, vážně?

Například u prvovoličů to hrát roli určitě nebude. U městských voličů do 30 let taky určitě ne... Mám pokračovat?!
od Janek.Wagner
05 zář 2012, 11:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výuka programování na školách od první třídy? Jsem pro!!

V této souvislosti doporučuji učebnici Jiřího Vaníčka Informatika pro 1. stupeň základní školy . A je v této souvislosti třeba připomenout, že programovací jazyk Logo, který je označován jako dětský programovací jazyk , byl vyvinut už v roce 1967. A známý Karel je na světě už taky třicet let... Chyb...
od Janek.Wagner
05 zář 2012, 11:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výuka programování na školách od první třídy? Jsem pro!!

Marek Necada píše:Já bych byl radikálnější. Dokud budou učitelé přicházet jen z pedagogických fakult, lepší to nebude.
Piráti tu mají šanci, řada ZŠ by byla za ajťáka schopného učit děti vděčná.
od Janek.Wagner
07 zář 2012, 14:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Studentské volby - příprava tiskovky

víme a budeme s tím bojovat První reakce na Facebook page Hyde Park : Hyde Park Janek Wagner: Janku, redakce HP s tím nemá vůbec nic společného. Teď jsme zjišťovali podrobnosti v sekci Nových médií (která má na starosti mj. webové a fb stránky ČT24). Odpověď chystá vedení této sekce, pravděpodobně ...
od Janek.Wagner
15 zář 2012, 08:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tisková zpráva k prohibici

Tady to bohužel není jasné a 19 mrtvých a velký počet zmrzačených občanů už si o ráznější krok malinko říká. Co se mě týče, stačilo by mi jasné varování, pokračování vyšetřování a možnost anonymního testování přinesených vzorků zdarma. 19 mrtvých je sranda. Týdně se doslova upijou normálním chlaste...
od Janek.Wagner
15 zář 2012, 09:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak lépe kontrolovat původ alkoholu - technické řešení.

Představa výběrového řízení na podobný systém mě děsí... Na základě zkušenosti s přípravou IS státní správy je to IMHO nerealizovatelné. Nebyla by lepší rešerše způsobu řešení v D nebo v A či CH? Když propukla causa LTO v polovině devadesátých, tak se zjistilo, že v D se to úspěšně vyřešilo po roce ...
od Janek.Wagner
17 zář 2012, 20:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Firma Lego hrozí Pirátům žalobou

Zmínka o autorském právu v Čermákově dopisu je IMHO drzost: Hlava I: Právo autorské Díl 1: Předmět práva autorského § 2 Autorské dílo (1) Předmětem práva autorského je dílo literární a jiné dílo umělecké a dílo vědecké, které je jedinečným výsledkem tvůrčí činnosti autora a je vyjádřeno v jakékoli o...
od Janek.Wagner
23 zář 2012, 12:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Firma Lego hrozí Pirátům žalobou

Lukas Findeis píše:Zatím to vypadá, že nás společnost LEGO díky tomu že se ozvala podporuje. Ani se ke sporu zatím nijak nevyjádřila, takže novináři citují jen nás :-)
Líní novináři se zatím nezeptali ani společnosti LEGO a ani jejich advokátů. Pokusím se o to ;-)