Nalezeno 82 výsledků hledání

Zpět

od Jiri.Jansa
13 bře 2012, 22:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení - s čím můžete pomoci

ahoj, právě jsem se zaregistroval jako příznivec. Jmenuji se Jiří Jansa, je mi 27 let, bydliště Chrudim/výhledově Praha, čerstvě jsem vystudoval ekonomii na FSV UK, jsem v mezidobí škola-práce případně škola - doktorand. Z využitelných dovedností - jazyky anglicky (asi úroveň C1-C2) a švédsky (B2-C1...
od Jiri.Jansa
26 dub 2012, 10:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Statistiky - studie k překladu

ahoj, v nově vydané knížce R. Falkvinga s Ch. Engströmem - http://falkvinge.net/2012/04/24/book-release-the-case-for-copyright-reform/ - jsou na straně 68 zmíněné 3 podrobné studie o vlivu digitalizace hudby na trh v Norsku, Švédsku a VB. Je to pěkně v grafu, zde pro VB - http://tiny.cc/rn2cdw, zde ...
od Jiri.Jansa
13 zář 2013, 09:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sestavení kandidátky pro sněmovní volby 2013

Ahoj, dá se ještě doplnit na kandidátku ? Vůbec jsem si nevšiml, že už probíhá výběr/hlasování. Kandidoval jsem i do krajských voleb - https://www.pirati.cz/lide/jiri_jansa
od Jiri.Jansa
13 zář 2013, 17:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sestavení kandidátky pro sněmovní volby 2013

Hm, při dvou a více kandidátech už je potřeba dvoukolové hlasování, tedy 2x 48 hodin, to bude hodně natěsno. omlouvám se tedy za komplikace, z mé strany jsem připraven, zaktualizoval jsem svůj profil - https://www.pirati.cz/lide/jiri_jansa - minimum a prohlášení mám vytištěné a o víkendu ho mohu př...
od Jiri.Jansa
19 zář 2013, 19:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zmizelý bod "Omezení moci exekutorů"

Nemohl být do programu logicky zařazen. Nejedná se ani o přistup k informacím, ani reformu demokracie, ani znalostní společnost. V programu nemůže být vše. Dohodli jsme se, že k exekutorům vydáme stanovisko. tak to je dobrá blbost vyškrtnout jedno z hlavních témat letošních voleb. To je jak kdyby j...
od Jiri.Jansa
19 zář 2013, 21:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Točit se na koncetránku už je...no nic. S "potenciálním" voličem vždy slušně:-) shodou okolností bych měl být zítra doplněn na pirátskou kandidátku pro pardubický kraj a řekl bych, že dojde k paradoxní situaci, že v případě nedoplnění bodu budu volit někoho jiného než za koho kandiduji :). Změnu so...
od Jiri.Jansa
20 zář 2013, 20:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Proto mě ponechává absolutně chladným, že se před každými volbami znovu objeví exekutorský folklor. můžu se tě tedy zeptat jako garanta tohoto bodu za pirátskou stranu, co je na těchto údajích špatně a zavádějící ? V EVROPĚ existují tři modely vymáhání dluhů: německý, švýcarsko-britský a český. NĚM...
od Jiri.Jansa
21 zář 2013, 11:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

imho tedy náprava spočívá buď v řešení podle Jakuba - dopsat to volebního programu - to by asi bylo nejlepší, nebo druhá nejlepší varianta - napsat to stanovisko. osobně jako jeden z kandidujících doufám, že součástí tohoto doplněného bodu bude okamžité zastavení všech exekucí na přechodnou dobu, n...
od Jiri.Jansa
21 zář 2013, 14:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

zastavení exekucí tam, kde je základ dluhu menší než 1000 Kč (třeba - nebo 2000, 5000 - prostě aby to pokrylo ty případy, kdy je vymáhaná částka deseti- až stonásobně vyšší než původní dluh, tj. to zmiňované okrádání statisíců lidí), to by zase byla jiná situace. Nebo je podle vás v pořádku, když k...
od Jiri.Jansa
23 zář 2013, 09:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zatím to vypadá spíše na komunisty. Tam snad nenarazím na neoliberálního Viletu s exekutorem Janečkou v čele. díky Davide tady za příspěvky a 100% souhlas, navíc myslím že to samotným členům a přiznivcům pirátské strany otevřelo oči. Ono si stačilo přečíst už jen vyjádření předsedy Bartoše, kterej ...