Vyhledávání nalezlo více než 1253 shod

Zpět

od Killman
06 kvě 2012, 00:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odbornost v politice

Já si naopak nemyslím, že by na místa ministrů, natož poslanců měla být vžadována konkrétní odbornost. Musím říci, že kdysi dávno bych s vámi souhlasil, ale časem jsem zjistil, že je tomu jinak. Problémem odborníka je totiž jeho zaujatost. K řízení něčeho je mnohem více potřeba rozhled a laické poch...
od Adam.Soukal
07 kvě 2012, 13:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zájem o vstup do strany

Ahoj, Simeono! Jménem Pirátů Ti děkuji, že jsi projevila zájem stát se jedním z nás! Václav Málek už tě informoval, ale pro představu sem zasílám i obecné info. K přijetí je třeba, aby ses setkala osobně s předsednictvem, nejlépe na schůzi krajského sdružení ( tady je postup ). Schůze se konají cca ...
od Evzen.Boura
06 kvě 2012, 20:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zrušení peněz

Opravdu musime odpovidat na kazdou blbinu? Navrhuju nekolik dalsich: 1) zrusime chudobu 2) vsichni budou brat nadprumernou mzdu 3) zakazeme valky 4) vsichni budou bohati 5) peceni holubi budou letat sami do huby 6) zrusime nemoci 7) zavedeme nesmrtenost 8) povolime na piratskem foru jen prispevky sv...
od Iveta Meinlschmidtová
06 kvě 2012, 20:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zrušení peněz

Když si budou moci lidi vzít všechno zadarmo z obchodu, proč by něco kradli sousedům? shlédni na webu hnutí Zeitgeist, toto hnutí se finančním systémem zabývá a nabízí řešení, jen lidstvo není ještě tak daleko, nejdříve potřebuje finanční kolaps a následnou válku...ale ty řešení jsou...lidstvo bohu...
od Daniel Hradsky
08 kvě 2012, 20:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Státní sociální podpora

No nemyslím si, že omezovat podporu rodin s dětmi je moudrý nápad, protože kdo mi bude platit penzi až zestárnu?? Peníze které teď odvádím do sociálního systému spotřebují současní důchodci a nemám pocit, že by republika, potažmo EU, trpěly nějakou přehnanou porodností..... :(
od Martin.Kucera
15 kvě 2012, 07:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

http://www.rozhlas.cz/cro6/komentare/_zprava/richard-seemann-spd-triumfovala-v-severnim-porynivestfalsku--1058933 "Vedle zmenšujících se tradičních stran vznikají středně silní Zelení, liberálové a Piráti. K tomu se ještě prezentuje strana Levice. V mnohobarevných parlamentech se bude komplikovat zř...
od Martin.Shanil
21 kvě 2012, 12:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: "Stop vládě" demonstrace

Simeona píše:Mám jen dotaz, Lion, ty jsi členem či příznivcem Sociální demokracie?
:) Právě si vyzradila do této chvíle tajné propojení čssd a odborů :)
od Ivo.Vasicek
22 kvě 2012, 23:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: preference pirátů

Já jsem v tomhle pesimista a věřím, že máme do 1%... cokoliv přes 1% by byl myslím úspěch :) Zaznamenal jsem bonmot, že: "Pesimista je jen dobře informovaný optimista". Na jiném místě pak, že povědomí lidí v Česku o existenci Pirátů výrazně vzrostlo. Bohužel prý vyrazněji neroste naše volitelnost. ...
od Ivo.Vasicek
24 kvě 2012, 11:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: kauza "Rath"

Jsem přesvědčen ( a je to zřejmé i z veřejně dostupných informací), že policie a další mocenské složky mají informace o korupci velkého množství politiků. Ve většině případů však jim je zabráněno ve vyšetření. V případě Ratha jim nikdo nebránil, nic víc. Žádná konspirace. Vyšetřování Drobila, či Von...