Vyhledávání nalezlo více než 4989 shod

Zpět

od Martin.Shanil
10 dub 2012, 16:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: schůze Duben - 16.4. 2012

Je možné přijít se podívat? Zatím členství zvažuji, ale zapsal jsem se jako přiznivec :)
od Martin.Shanil
17 dub 2012, 13:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Okrádání důchodců

Proto je lépe místo "spořit" (což je spíše jako "odkládat na spořící účet") a "investovat" (čeho se zase lidi bojí, protože jsou vyděšení) používat "odkládat si na důchod" případně lépe "zajistit se na důchod" - a pak je možné se bavit, jak to dělat efektivně, který produkt / způsob je na to vhodný...
od Martin.Shanil
17 dub 2012, 15:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Martin Shánil

Ahoj. Včera jsem se zůčastnil schůzky v Zulu baru. Moje představy o fungování pirátů se mi potvrdily :). Takže jsem velice rád vyplnil přihlášku. O mně: Nyní od roku 2005 OSVČ ( SW,HW) Předtím jsem jako programatátor v IPS a.s. -> Skanska a to 24 let ( Takže těm mladším můžu někdy vysvětlit co jsou ...
od Martin.Shanil
17 dub 2012, 21:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Protest odborů 21.4.

Nemám problém s demonstrací odborářů, ale nikdy bych se nezůčastnil pokud to povedou odborářští bossové v radostném objetí s čssd.
od Martin.Shanil
17 dub 2012, 22:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Okrádání důchodců

Já preferuji průběžný systém. ( kalkulace sem viděl , to je všechno hezké , ale prostě podle mne nejsou soukromé fony bezpečné , Stát nepřebírá záruku a myje si ruce. To podle mě není ten sociální přístup, jaký si já u státu představuju. Strašně rád budu, když to příště spolu trošku prodiskutujeme :)
od Martin.Shanil
18 dub 2012, 16:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozice: správa FB stránek

Jeden profil mohu bez problému obsloužit :)
od Martin.Shanil
18 dub 2012, 19:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Protest odborů 21.4.

Vidím tolik názorů, že už je to skoro na anketu. :) Možná by i šlo nějakou sestavit. např. a) Nechodit tam b) jít tam a jen přihlížet, případně se snažit vypískat c) jít a hlásit se o slovo - vyslovit se ve smyslu společně s čertem proti ďáblovi d) jít a hlásit se o slovo a přitom se zřetelně distan...
od Martin.Shanil
19 dub 2012, 10:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dominika P. Michailidu

"Já mám na Pirátech ráda, že v souvislosti s nimi se člověk dovídá samé úžasné, podstatné a vesměs pozitivní věci. (Pro ilustraci - dnes poznatek o Základním příjmu.. !? ! v jednoduchosti je krása..)" Dění okolo Základního příjmu sleduji delší dobu. Pro mě je to jeden z motivů ke spolupráci s pirát...
od Martin.Shanil
19 dub 2012, 13:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dotaznik ohledne vztahu Piratu ke sdileni dat

Jana Syrovatkova píše:Já žádné body nedostala :-( jenom že to bylo odesláno a nic víc.
dopad sem stejně , žádný body jen že bylo odesláno.