Vyhledávání nalezlo více než 10464 shod

Zpět

od Ondrej.Kallasch
03 zář 2012, 09:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Krajské volby - Praha pomáha krajům

Zakládám toto téma na sepisovaní požadavků ostatních krajů na pomoc v krajských volbách EDIT Plzeňský kraj: Potrebovali bychom pomoci s vylepovanim plakatu po vesnicich, tedy nejake 2-3 clenne posadky s vlastnim autem. 3 clenna posadka je vhodnejsi, protoze ridic nemusi pokazde vypinat motor a vystu...
od Ivo.Vasicek
12 dub 2012, 10:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Okrádání důchodců

Je to celková systémová porucha. Důchody neporostou, mzdy také ne (ty naopak vyšším zdaněním klesnou), ceny vzrostou (vyšší DPH). Lidé tedy nakoupí méně, čímž klesne dále poptávka po práci a bude ještě méně peněz. Nikdo se neptá kam ty peníze jdou. Na úkor koho, si nyní "žijeme nad poměry". Kdo se b...
od Petr.Vileta
17 dub 2012, 22:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Protest odborů 21.4.

Nemám problém s demonstrací odborářů, ale nikdy bych se nezůčastnil pokud to povedou odborářští bossové v radostném objetí s čssd. To jako, že přestaneš být občanem pokud tam uvidíš někoho z ČSSD, nebo až když se polonazí panáčci obejmou na podiu utečeš boční uličkou? Petře promiň, ale jak to tak v...
od Lukas.Findeis
18 dub 2012, 10:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

https://plus.google.com/113347624281035217949/posts/atcYXvoDSKJ jestli rozumíte německy, tak se podívejte na tento velmi inspirativní rozhovor s Marinou Weisband, o pirátských idejích a o novém stylu konstruování veřejného prostoru a politického života http://vimeo.com/39139661 Stál by rozhovor za o...
od next_ghost
18 dub 2012, 19:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

marst píše:Vidím tolik názorů, že už je to skoro na anketu. :)
Jedna anketa na téma účasti na sobotním protestu už tu je.
od Alvyn
18 dub 2012, 20:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rád bych tuhle stranu volil, ale tím, že by měli její představitelé lézt na stejné pódium jako odborový předáci si mě nezískáte (i když to by nebyla žádná výhra:-). Dyk jsou to ti stejní pánové, co vážně uvažovali o tom, že zablokují prahu, nazývali ostatní lidi, kteří s nimi nesouhlasili a šli do p...
od Dominika.Michailidu
18 dub 2012, 22:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dominika P. Michailidu

:oops: (ano, četla jsem, že výzdoby textu se mají používat co nejméně, ale tenhle smajl je DŮLEŽITÝ) Zdravím. "Já mám na Pirátech ráda, že v souvislosti s nimi se člověk dovídá samé úžasné, podstatné a vesměs pozitivní věci. (Pro ilustraci - dnes poznatek o Základním příjmu.. !? ! v jednoduchosti je...
od Lenka.Wagnerova
19 dub 2012, 10:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Současná politická situace

Aktivizace parlamentní levice je znepokojující, pokud by byly předčasné volby, všechny parlamentní strany hlásají, že by měly být co nejdřív. Nechtějí totiž připustit, aby menší strany stihly vše, co je pro úspěch ve volbách třeba. Momentální šachové partie mají jednak odpoutat pozornost od největší...
od Ivo.Vasicek
21 úno 2012, 23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Holešovská výzva

Tak predevsim je to o manipulaci. Neco o tom vim. Toto je vážná informace, která buď neměla být vyřčena, nebo by měla být transparentně doložena a vyargumentována. Jinak jde o plácnutí do vody s cílem získat pozornost, ohromit a nic neříct. Zbytečně prudíte oba. Oni něco chtějí dělat, my taky chcem...
od Petr.Vileta
20 dub 2012, 01:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Občanská společnost - má podle vás smysl a význam?

Zavadil má s občanskou společností společného asi tolik, co Klaus. Presne tak. Mnohe programove cile ODS jsou mi blizke, ale neverim tem lidem ve vedeni ODS, ze je budou prosazovat. Stejne tak jsou mi blizke mnohe programove cile CSSD, ale opet neverim tem lidem ve vedeni. A Zavadil je stary kecal ...