Nalezeno 999 výsledků hledání

Zpět

od Jiri.Janecka
28 srp 2012, 19:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jiří Janečka

Narodil jsem se 24.06.1968 ve Vsetíně. Živím se jako právník. Zaujaly mne názory PS zejména na dělbu moci a minimalizaci právní regulace. Kdysi se mne maminka ptala, koho má volit, když z kandidátů nikoho nezná. Já jsem jí poradit nemohl, protože jsem znal skoro všechny. Pracuji na Smíchově a bydlím...
od Jiri.Janecka
05 zář 2012, 20:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jiří Janečka

Hezký večer, samozřejmě bychom se sejít měli, ale přece se nepoženete do Dobřichovic kvůli jednomu anarchistovi. Třeba se Vám ani nebudu líbit, ale musel jsem čekat 20 let, než se objeví nějaká strana bez svazáckých funkcionářů. Stejně v Dobřichovicích moc nejsem, mám kancelář na Smíchově. Protože j...
od Jiri.Janecka
19 říj 2012, 22:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Máme nejlepší výsledek, ze všech

Pro úplnost - uvedený kandidát není soudní exekutor - pracuje u soudu, co tam přesně dělá, neuvádí. Využívám možnosti k šíření informací, protože o exekutorech mluví všichni, tak by bylo na místě osvojit si alespoň základní znalosti: [quote="Vaclav Malek"] snažil jsem se dát sem odkaz, vidím, že se ...
od Jiri.Janecka
22 lis 2012, 22:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hledáme advokáta do sporu s Legem

Přečetl jsem si odvolání do předběžného opatření a moc by mě zajímalo, kdo je psal. Jeví se mi jako vysoce kvalitní a nevidím důvod, proč by v něm neměl autor pokračovat. Pokud chceme mít kvalitní zastoupení, tak určitě ne pro bono. Buď si advokáta vybereme, zaplatíme, čímž máme plné právo kontrolov...
od Jiri.Janecka
23 lis 2012, 16:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

V zásadě jde o 3 věci - shromažďování materiálů, které se předloží soudu jako důkazy. Jsem přesvědčen o tom, že v tomto směru bychom si měli většinu práce odvédt sami. To většinou nikdy žádná AK pořádně neudělá, neboť je to časově náročné a v podstatě nezaplatitelné. Taky je to Náš spor, takže advok...
od Jiri.Janecka
24 lis 2012, 11:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Děkuji za příspěvek kolegy Baudyše, je k zamyšlení co by nás stála dohoda s Legem. Nemyslím finančně, ale formulačně. V zásadě jsem také toho názoru, že jde o mrtvý spor. Na druhou stranu ale jeho "pirátský" potenciál vidím: kam až může zajít ochrana autorského práva? Běžný občan nerozliší mezi dobr...
od Jiri.Janecka
25 lis 2012, 17:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje důvěra nikoliv v systém soudnictví, ale v parodii s názvem česká justice je nula nula nic. To jen tak na okraj této diskuse a aby to bylo navždy známo, když se jakákoliv naše diskuse dotkne justice. Na seznamu Ministerstva spravedlnosti jsem veřejný nepřítel asi tak č. 7.
od Jiri.Janecka
26 lis 2012, 19:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Materiály na 2. schůzi Senátu

Jak můžeme jen tak podporovat smlouvu o zamezení dvojího zdanění notabene s Panamou? České republice přece takové smlouvy se státy typu Kypru, Belize, Panamy přinášejí pouze daňové ztráty. Kolik asi českých firem bude podnikat v Panamě? Asi hodně, ale budou tam mít jen daňový domicil. přijímat takov...
od Jiri.Janecka
26 lis 2012, 22:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Svatá prostoto. jak myslíš, že se ty peníze od nás do "daňových rájů" dostávají? Pochopitelně díky takovýmto smlouvám. V té smlouvě není samo o sobě nic špatně, kdyby byla podepsána mezi 2 státy, které spolu obchodují tak v poměru 50:50. Ale jak my obchodujeme s Panamou? Kolik českých firem investuj...
od Jiri.Janecka
27 lis 2012, 10:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

[quote="Michal Wagner Fajn, takže všecky ty výbory, 100 poslanců atd. , těch cca 80 zemí se kterejma tuhle smlouvu už máme uzavřenou, OECD, EU a OSN pravdu nemají, máš jí ty a to, proč je ta smlouva špatná vysvětlit neumíš ? Je lepší, nemít žádný smluvní vztah? Nerozumím ti. Co bys teda navrhoval a ...