Nalezeno 428 výsledků hledání

Zpět

od Marketa.Gregorova
13 lis 2012, 22:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze KS JmK - listopad 2012

Ahoj!
Sice se ještě neznáme, ale chci vás poznat - takže díky navigaci Toma vás můžu oblažit informací, že přijdu. ;D
od Marketa.Gregorova
21 lis 2012, 23:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Markéta Gregorová – PŘIJATA

Krásný večer, vážení, majorita z vás mě asi už poznala na schůzi JmK. :) Jsem studentkou prvního semestru v 1. ročníku na Masarykově univerzitě, obor Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Devatenáct let jsem vyrůstala v Mostě, kde se sice v politické i společenské situaci vyznám lépe, poslední dobou...
od Marketa.Gregorova
20 pro 2012, 22:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vánoční stres a pečení cukroví.

Předvánoční stres nemám a neznám, recept je snadný: Nechci.
Tip na cukroví mám a recept je snadný! Jde o vosí hnízda - protože jsou nejlepší; s rumem (variabilní množství "co ruka dá"); nepečená; snadno googlitelná; a v případě nedostatku vůle k jejich přípravě se dá zužitkovat i samotný rum. :)
od Marketa.Gregorova
07 led 2013, 16:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Socializace 8.1.2013

Ah, super, tohle vlákno mi uniklo, díky!
Anyway, jestli to je nabídka, pak beru a v půl budu na čáře, jsi zlatý. :)

Edit: Už nic, Ondra mi napsal návod, který jsem pochopila, takže naviděnou ;D
od Marketa.Gregorova
07 led 2013, 15:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Socializace 8.1.2013

Jelikož bych se o zajímavých událostech poslední dnů taky ráda pobavila s někým osobně ale nemám know-how k nalezení dredu ani číslo na Ondru, můžeš mě prosím navést/dát číslo? Pokud tam smím ;D Díky :)
od Marketa.Gregorova
09 led 2013, 15:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyuka anglictiny pro Piraty (pripravne vlakno)

Jestli tohle téma není passé a stále jsou potřeba lidé se znalostí angličtiny, přidávám se. Moc to (bohužel?) neznamená, ale pro představu: mám vyšší úroveň maturity z aj, podle rozdělovacího testu na Masaryčce C1 a mojí silnou stránkou je speaking a pronounciation (a naopak slabší stránkou grammar ...
od Marketa.Gregorova
10 led 2013, 00:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zasedání RV 9.-10.2.2013 Brno

Mluvila jsem o to s Patrikem a Ondrou jen osobně, tak pro pořádek píšu i sem, že se taktéž hlásím jako dobrovolník na registraci účastníků, o-vizitkování příchozích, atp. :)
od Marketa.Gregorova
13 led 2013, 11:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Ahoj! jestli se k tomu opravdu nechce vyjadřovat někdo zkušenější, klidně si demokratické minimum vezmu na starost - pokud jde hlavně o jeho prezentování a (pro někoho) připomenutí. Nic nového, co není dohledatelné na internetech, totiž asi nelze představit... Takže bych se ještě pro jistotu chtěla ...
od Marketa.Gregorova
15 led 2013, 10:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dve piratske strany v Izraeli

Devilkin, co se týče zjevné nekompatibility - víceméně jsem jen po svém parafrázovala vyjádření v článku: "(...) this coalition is odder than most.", proto je tam i odkaz; ale když jsem si to přebrala v hlavě, musím ti dát za pravdu a své až příliš volné parafrázování odvolávám, díky! :) K těm jiným...
od Marketa.Gregorova
16 led 2013, 17:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dve piratske strany v Izraeli

Hej hou! Přináším návrh dopisu (jen volná, k úpravám svolná outline) s otázkami. Nějaká ta univerzální otázka pro obě strany je samozřejmostí, nicméně jsem „dotazník“ rozdělila pro každou ze stran z důvodu variability chybějících informací. Nechávám pak na obecném konsensu, odeslat-li všechny otázky...