Nalezeno 634 výsledků hledání

Zpět

od Robert.Cuma
19 lis 2012, 17:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

návrh aktivit do příštích parlamentních voleb - region JmK

tady je lehce přepracovaná verze návrhu aktivit, který jsem prezentoval na listopadové schůzi KS. Piráti do Parlamentu – návrh aktivit do příštích parlamentních voleb cíle v regionu JmK propagace Pirátské strany realizace Pirátského programu úspěch ve volbách do PS PČR (definovat cíl pro JmK) pracov...
od Michal Wagner
05 pro 2012, 20:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: projednávání nového UP

Beru to.
Nastuduju do té schůze, zúčastním se, budu zastupovat Piráty, případného sparinga vítám ... svůj názor na UP + duvodovku napíšu nejpozději do neděle 9.12.2012
od Lukas.Novy
20 pro 2012, 22:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vánoční stres a pečení cukroví.

kytara, motorka, kartacek a heslo na roota se nepujcuje...
od Radek.Holodnak
27 pro 2012, 14:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: moderace fóra

Mě se, jakožto novému členovi Pirátů, nechce věřit, že se tu probírají, s prominutím, takovéhle hovadiny! Největším tématem fóra jsou už 2 týdny flamy, o kterých nic nevím, nezajímají mě a nesleduji je. A do toho se dozvím, že TO JE ZAČÁTEK KONCE PIRÁTŮ? Začínám toho mít taky plné zuby - protože pok...
od Dana Kozlova
29 pro 2012, 23:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rezignace na funkci globálního moderátora

Vojtěchu, nedivím se Ti. Tohle asi vážně nejde zvládat. Ostatním bych přála pár hodin ve Vojtově kůži. Asi vážně nemáme na to být politickou stranou. Protože co je nejdůležitější pirátská aktivita? Boj proti kopírovacímu monopolu? Propagace pirátských myšlenek? Nene, samá voda, je to naše fórum. Ale...
od Marcel.Kolaja
30 pro 2012, 03:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odstávka fóra Pirátské strany

Vi a sdeli nam predsednictvo ferove, proc se takova vec stala? Tedy, ze byla ohlasena bez ohlaseni odstavka fora do druheho ledna pak se to zmenilo? Co se mezi tim stalo? Nevím, co ví předsednictvo. Záleží totiž na tom, jak se definuje, že předsednictvo něco ví. Jestli to musí vědět alespoň jeden č...
od Jakub.Michalek
31 pro 2012, 06:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Co se stalo v Pirátské straně?

Ahoj, moje maminka se mě ptala, co se děje na facebooku, kde je nesouvisející změť informací o vypínání a zapínání fóra a Martinu Brožovi. Proto jsem sepsal následující časovou osnovu, snad některým členům ulehčí orientaci v překotných událostech posledních dní bez nutnosti číst celé fórum. Snažil j...
od Libor.Spacek
01 led 2013, 18:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Žádost o zkrácení 30 denní lhůty na rozesílání podnětů

Jsem navrhovatel dvou podnětů, které nedávno musely čekat téměř celou stanovenou lhůtu 30 dní na rozeslání a hned po něm nastalo vypínání fóra. Celkový dojem který jsem si z toho odnesl je, že instituce členských podnětů je na hranici nefunkčnosti. Proto sympatizuji i s jinými autory podnětů žádajíc...
od Mikulas.Ferjencik
18 pro 2012, 16:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Novoroční Pol. spektrum - občan Klaus (s Machem)

Kdyby bylo potřeba, klidně tam půjdu (pokud nebudou mít čas či chuť Jakub ani Lenka, 2. ledna musím být stejně v Praze). Myslím si že není dobré ty pořady ignorovat, protože je to : 1) dobrý trénink, který potřebujeme jako sůl 2) Někdo se na to dívá a i těch 5000 lidí nám určitě stojí za oslovení, k...
od Libor.Spacek
02 led 2013, 12:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyhodit "alternativní léčbu" z programu

Ono to prokazování není tak jednoznačné, jak by jsi se na ně rád spoléhal. Hlavní rozdíl mezi 'prokázanými' a 'neprokázanými' metodami léčení spočívá v tom, že ty 'prokázané' mají za sebou obrovské prostředky farmaceutických společností, které prostě umí si ty testy patřičně nastavit a ty svoje prod...