Nalezeno 11 výsledků hledání

Zpět

od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
04 kvě 2012, 13:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příprava Kulatý stůl nejen o ACTA Klárov 10.5. 17:00

Jsem ochotný zasponzorovat benzín do agregátu, popřípadě být opodál s nastartovaným autem, měničem a prodlužkou.
od Lenka.Wagnerova
09 kvě 2012, 10:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příprava Kulatý stůl nejen o ACTA Klárov 10.5. 17:00

Zítra má být hezky, mohlo by to vyjít, přilákat publikum. Pokud přijde málo diskutujících, tak moc to ,myslím, nevadí, bylo by blbý vůči těm, kdo chtějí přijít, nějak to přesunovat, měnit. Takže podporuji Ivanův návrh a). Vezmeme míň stolů. ;)
od Pavel.Stepanek
09 kvě 2012, 23:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pirátské filmy

dnes jsem zavítal na stránky www.piratskefilmy.cz.. Stránky jsou plné nefunkčních odkazů, vyskakují na mě pouze nesmyslné reklamy a ani po dvaceti pokusech jsem si nepustil jediné video. V záhlaví stránek stojí "provozuje Pirátská strana".. Možná by bylo na místě popřemýšlet, jestli stránky nestháhn...
od Ondrej.Kallasch
18 črc 2012, 11:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze KS Praha 26.7.2012

Tak už máme tu restauraci zakotvi rezervovanou ;) rezervačka je od 18:30 a zatím máme celou restauraci :)
od Lenka.Wagnerova
27 úno 2012, 13:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Školství

Vzhledem k jistému chaosu, který vzniká v důsledku stále většího nepořádku v oblasti školství a počtu kauz, zakládám nové vlákno s cílem shrnout, co se v této oblasti děje (viz domluva na únorové schůzi Prahy). Hlavní průšvihové oblasti: 1) financování regionálního školství - financování na žáka už ...
od Jana.Syrovatkova
27 úno 2012, 13:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Školství

Chtělo by to k tomuto někoho, kdo opravdu ty granty na EU dělá. Sama jsem se na pár podílela či připravovala. Má pozorování: - některé úřady neumí peníze vůbec vyčerpat, protože než by je dali vlastním lidem, raději je vrátí EU (mě takhle před lety vrátili EU 20.000 mzdových peněz, na které jsem měl...
od Ondrej.Kallasch
05 srp 2012, 18:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Obědy na CF

Takže oběd na zasedání CF bude řešen rautem. O raut se postará můj brácha s bratrancem, mají restauraci v Praze. Vše si přivezou sebou, nádobí a servis. Cena bude 100 Kč/osobu za 1 den. Pokud chcete jídlo po oba dny bude Vás to stát 200 Kč. Výběr těchto peněz bude probíhat zřejmě při registraci. Pří...
od Mikulas.Ferjencik
20 pro 2012, 23:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Povánoční setkání 27. 12.

V prosinci nebude formální schůze, zájemci o Pirátské setkání mají prostor 27. 12. v 18:30 v Balbínce naproti. Hlaste se sem, pokud se chystáte, ať případně upravím rezervaci. Já tam budu.

Na programu je pokec a bierstorming. Můžeme koumat, co budeme v roce 2013 podnikat.

Mikuláš