Nalezeno 183 výsledků hledání

Zpět

od David.Michal
21 lis 2012, 12:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2. schůzka v České Lípě

S klubem problém nebude, kapela a muzikanti budou vítáni. Jen osobně nevím jak přilákat více lidí.
od Petr.Vyhnal
15 pro 2013, 11:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prosincová schůzka v ČL

Díky všem zúčastněným! Myslím, že schůzka se zadařila, byť se nás nesešlo tolik, kolik jsem doufal. Máme v Lípě koordinátora pro rodící se kandidátku do komunální voleb - Tomáše Martínka (TradeCZ), takže věřím, že se povede ji do podzimních voleb dát do kupy. Další detaily si nechám na schůzku v Lib...
od Petr.Vyhnal
28 srp 2014, 14:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vyčlenení financí na komunální volby 2014

Milé krajské fórum, vzhledem k tomu, že se blíží komunálky a je potřeba urychleně řešit propagaci a předvolební akce, navrhujivyčlenit z rozpočtu peníze na tyto aktivity. Jako zdroj financí navrhuji kapitoly 71110002 (Propagace, pořádání akcí) a 72110003 (Služby veřejnosti (pořádání, propagace, náku...
od Petr.Vyhnal
14 zář 2014, 21:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vyčlenení financí na komunální volby 2014 - hlasování

Bijte mne, mučte mne, ale zapomněl jsem zadat hlasování. Takže vše napravuji a zde je. Hlasujeme o vyčlenení financí na volební kampaň dle tohoto návrhu: https://forum.pirati.cz/krajske-forum-liberecky-kraj-f410/vycleneni-financi-na-komunalni-volby-2014-t25653.html Usnesení: Krajské fórum LiK vyčleň...
od Roman.Kucera
11 říj 2014, 00:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dotaz na sledujserialy

Jdete s tím fakt už do prdele! každý web, který si dovolí udělat modální cover, si pečlivě hlídá, aby se zobrazil jen poprvé. Protože to lidi strašně sere, ale jednou to dokážou odpustit. Ale když se to objeví podruhé, můžem si být jistí, že ten člověk roztrhá lístek s pirátskou stranou. Takže EP ná...
od Tomas Lastuvka
15 říj 2014, 10:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Reklama na senátory na sledujuserialy.cz

V rychlosti nasazeno pouze jako image pod header.. Je to dostatecne videt snad..
Odkaz vede na TZ na wiki..
od Michael.xChaos.Polak
15 říj 2014, 11:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odměny pro opoziční zastupitele - pilotní projekt v Praze?

Tento nápad jsem dostal po prvních minutách po přečtení medializovaného (nezlobte se na mě) fňukání pražských zastupitelů, že je to neplacená práce na plný pvazek: okamžitě bych zavedl ze stranické kasy odměny pro pirátské kandidáty, opravdu zvolené do opozičních veřejných funkcí (tedy nikoliv pro v...
od Martin.Kucera
22 říj 2014, 14:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Česká Lípa - zastupitel

1. Je možné změnit mé uživatelské jméno na "Tomáš Martínek", i když jsem pouze registrovaný příznivec? Jakmile předseda KS, který podepisoval kandidátku pro Českou Lípu, potvrdí tvou identitu, změním. 2. Jak jsou určovány přístupy do jednotlivých sekci, protože například nemohu přidávat příspěvky d...