Nalezeno 141 výsledků hledání

Zpět

od Martin Broz
29 lis 2012, 09:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 19/2012 Volba vedoucího mediálního odboru

Mám dvě otázky na všechny tři uchazeče a jednu otázku na Martina. Zajímá mne, zda máte jako budoucí vedoucí MO základní představu o tom, jak oslovovat především naše potenciální voliče, jelikož jistě všichni chápeme, že média jsou pouze nástrojem k oslovení / a prvovoliči nám konečný výsledek neudě...
od Martin.Shanil
26 pro 2012, 23:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Martina Brože, Romana Kučery a Karla Fuzíka

Prosím autora podnětu o rozdělení na individuální hlasování a pokud možno zdůvodnění s poukazem na konkrétní "škodlivé" skutky.
od Petr.Kopac
27 pro 2012, 19:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Martina Brože, Romana Kučery a Karla Fuzíka

Dobré ráno, Vietname ... toto bohužel podpořit nemohu, protože si myslím, že všichni tři jsou lidé na svém místě, kteří rozhodují možná trošku víc osobitěji, nicméně spravedlivě a moudře. a dá se s nima mluvit ... a nejsou to Piráti, co by prosazovali cenzuru, pardon BANování - Brooch bránil před B...
od Michal.Havranek
27 pro 2012, 21:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: projednání změny pravomocí moderace AO

Nejhorší na tom je, že kdyby se dodržovala pravidla fóra, tak k těmto neshodám nedochází. Naopak AO je příliš měkký. Pravidla by se měla striktně dodržovat. Takže schlaďte horké hlavy, popřemýšlejte o svém egu a vzhůru do práce. Chybí nám činnosti v Krajích, dotvořit program a vytvořit pořádné fórum...
od Gabriela Antosova
30 pro 2012, 16:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odstávka fóra Pirátské strany

Zdravím všechny :) Od včera od 16 hodin jsem nebyla na fóru, od té doby co jsem takzvaně "vyhrála" v anketě, která se nyní opět otáčí proti mně (a to jen z důvodu neznalosti problému a nesprávných informací, které máte bohužel k dispozici). Pokusím se celou věc alespoň trochu a v kostce objasnit. K ...
od Vojtech.Pikal
31 pro 2012, 03:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Martina Brože z RK

Jindřich Bartek Pokud to ma ten pekar jmenovite zakazane, tak to problem je. Sel jsem do Piratske strany proto, aby mi uz nikdo nikdy nic nezakazoval. Pak rezignuj na všechny funkce, protože z každé funkce vyplývají práva a povinnosti - omezení, která je třeba k řádnému výkonu funkce dodržovat. On ...
od Roman.Kucera
31 pro 2012, 12:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piratske Ceny

Líbí se mi, jak po tom Libor cílevědomně jde. Jestli to takle cílevědomně potáhne, až to prosadí, má to šanci na životaschopnost.
od Vojtech.Pikal
03 led 2013, 18:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Projednání vypnutí fóra, cenzury a svobody slova

Předkládáš následující pořad jednání : (Aspoň tak to chápu, btw. pořad jednání a návrhy hlasovatelných usnesení ke každému bodu jsou, "nutnou" součástí každého podání, ale na to se tu úplně nehraje) 1. Projednání incidentu ohledně svévolného vypnutí fóra České pirátské strany dne 29.12.2012 - pověře...
od Vojtech.Pikal
06 led 2013, 17:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 2/2013 Odvolání vedoucí AO

Prosím účastníky (Zdeněk) aby nereagovali poznámkami na poznámky na poznámky, zvláště pokud nemají co přidat. Důvěřujte CF, že si to přebere samo.
Děkuji
od Robert.Cuma
07 led 2013, 15:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo komu víc rozšlapal bábovičku?

forum jsem z hygienických důvodů přes svátky nesledoval a po přečtení úrody za posledních 14 dní je jasné, že to byla správná volba. hromada nesmyslných sporů - přesně jak nazval autor toto vlákno. pokud značnou část své energie věnují Piráti vnitrostranickým sporům (přesně tohle minoritní, ale dobř...