Nalezeno 33 výsledků hledání

Zpět

od zuzalisku
12 led 2013, 19:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další vypečená akce patrně z dílny MB-Předseda jedná s Ž

O TO PŘECI JDE, VYSLECHNOUT SI PLÁNY TĚCH "ZLEJCH" A PŘIJMOUT OPATŘENÍ, ABY NEMOHLI VEJŠ-velice lidově řečeno...jak jinak zjistíš plány "škůdců, než že je vyslechneš? v plánu mám debaty napříč spektrem našich stran... zlobte se na mě jak chcete, mě to prostě uzajímá, a tím , že budu slepá a hluchá, ...
od zuzalisku
12 led 2013, 20:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další vypečená akce patrně z dílny MB-Předseda jedná s Ž

(a) se někdo z Pirátů setkává s žitem (b) mluví za pirátskou stranu (c) a jak s tím souvisí Ivan Bartoš a (d) Martin Brož? a/ nesetkává, ale mám zájem na tom, setkání doplánovat a diskutovat, jde jen o debatu, nikoli družení se b/nemluví, jde jen o špatně pochopené, nebo mnou blbě interpretování poz...
od zuzalisku
13 led 2013, 20:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze leden

prosím, až se dohodnete, dejte mi vědět, ráda se účastním, není - li někdo [email protected] díky a hezký večer.Zůza
od zuzalisku
23 led 2013, 22:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Spam uživatelů Pirátského fóra

hele, Ivan vám ho v Brně ukáže a konec kauzy :-)))
od zuzalisku
24 led 2013, 11:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Odděleno z CF] Odvolání Martina Brože z RK

jen reakce na ZLOBRA BROOCHA :podle mě vám Martin jako jeden z členů, ukazuje jasné "díry " na které by vás mohl nachytat kdokoli, kdykoli... ale popření chyb je neopraví, je to hnidopich, leš já Broochovi fandim, a podle toho jak sleduju vývoj, nejen já... važte si, že ho máte, Piráti
od zuzalisku
24 led 2013, 12:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

mě by zajímalo, kdo by to odnášel, až se Brože zbavíte... cokoli se stane, čtu: jo, to Brooch- hele, ten si od vás pěkne nechá mejt prdel, to vám povim:-)))
od zuzalisku
24 led 2013, 15:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

moje řeč...na mě to působí stejným dojmem, vleče se to dle mého co pozorzuji už od září... taky si myslim, že se věci maji trochu jinak...no ,jenže když neni snaha problémy cíleně řešit a radši se upalujou čarodejnice, personifikované do jednoho, který nemlčí, tak je to zkáza strany jako takové.
od zuzalisku
24 led 2013, 18:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

a ptal se někdo Brože proč ??? co tím sleduje???