Nalezeno 650 výsledků hledání

Zpět

od Martin Broz
13 zář 2012, 21:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební plakáty

Mohli byste po vylepeni ten prostor alespon castecne zdokumentovat na jedne fotce a tu sem vlozit, nebo na ni odkazat? Stalo to 30 litru, plakaty jsou z vetsiny uz 14 dni v krajich, ale hlodaji ve me pochybnosti, jestli se vubec uplatni na ulici, jak bylo planovano. Zatim sem videl fotky jak si to n...
od Redfearn
18 zář 2012, 07:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební plakáty

Zdravím. Pro mě by byly ideální letáčky A5. Mám malou pizzerii a můžu rozdávat ke každé pizze. Pokud nejsou, tak prosím o cca 10 plakátů, nebo nevím kolik je minimum. Vylepím na obchodě, ve sportbaru a dalších místech. Adresu: PIZZA PŘES ULICI, Albrechtická 25, KRNOV 79401
Mějte se.
od Petr.Vileta
29 zář 2012, 02:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kampaň se rozjela

Plakát A2 lepí 2 lidi dohromady nejmíň minutu ... Sponkovačka to může urychlit, ale nikdo ji nemá a do betonu blbě proniká :-) Sponkovacka (obycejna kancelarska) stoji 120 Kc, to by snad nekdo mohl v kazdem kraji koupit. A pokud to davas na alespon trochu polepenou plakatovaci plochu, tak to drzi z...
od Zdenek.Kubala
27 zář 2013, 20:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výlep

Ja muzu vzit cestu z Chrudimi - HT - Myto. Ackoliv by se mi ruka navic na vylep, rozumej: ja ridim a pripravuji plakaty,dalsi ruka "lepi". BTW Milhauzz18 > ja pojedu pres Svitavy pristi nedeli, tak bych je kdyztam mohl vzit, pokud by Ti to nevyslo. Naklady nejake budou.. ale nechce se mi to pocitat.
od Zdenek.Brejsa
11 říj 2013, 23:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výlep

Lanškrounsko je oplakátováno
od Jakub.Burget
04 led 2015, 20:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KRAJSKÉ VOLBY 2016, KSOLK !!!

Drahé členstvo mocného KSOLKU ! Zakládám toto vlákno, tak abychom již teď měli základní platformu, na které budeme spolupracovat, vymýšlet, organizovat i realizovat, naše snahy o dobytí míst v krajském zastupitelstvu. Pro začátek bychom si měli ujasnit: - kolik prostředků do kampaně vložíme? - kdy z...
od Jakub.Nepejchal
20 led 2015, 21:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

schůze MS Olomouc v únoru

Pojďme se domluvit na nějakém dalším termínu schůze. Čtvrtek se celkem osvědčil. Místo bych zachoval u Čerta.
od Jakub.Nepejchal
17 úno 2015, 18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Festival Svobodných filmů - Olomouc

Poslán mail Jiřímu Nebenführovi. Text mailu: Dobrý den, všiml jsem si na Facebooku Pavla Bednaříka, že jste otevřeli nové centrum pro různé kulturní akce a hned mě to zaujalo. Chtěl bych někdy na přelomu března a dubna uspořádat v Olomouci Festival svobodných filmů. Jednalo by se o jednodenní akci a...
od Vojtech.Pikal
20 úno 2015, 16:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozprava o představenstvech

1) Mám věc přemístit do místního fóra, aby se o tom rozhodlo formálním hlasováním a usnesením. 2) Já se nikam nehlásím, co mám mi stačí? 3) Dozorčí rady nebudou? 4) Představenstvo by mělo být o řízení podniku; Představenstvo § 435 (1) Statutárním orgánem společnosti je představenstvo. (2) Představen...