Nalezeno 161 výsledků hledání

Zpět

od Ondrej.Cesik
27 pro 2012, 11:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Open hardware - hnutí otevřených výrobků

Zdravím, založené vlákno by mělo sloužit k koncentrování informací a diskuzi ohledně open hardware. Open hardware = výrobky o kterých máte veškeré informace včetně výrobní dokumentace Pro seznámení se s open hardware bych doporučil video s přednáškou zakladatele open hardware projektu open source ec...
od Ondrej.Cesik
27 pro 2012, 12:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Open hardware - hnutí otevřených výrobků

Další informace: Zvlášť zajímavá je informace o vzniku open hardware v čase: http://blog.opensourceecology.org/2012/10/prototypes-built-to-date/ Že se dynamika okolo open přístupu stále zvyšuje. Je vidět i z Amerického podnikatele roku. Kdy vyhrála zakladatelka firmy AdaFruit, která staví okolo open...
od Ondrej.Cesik
27 pro 2012, 11:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Technlogicky kvalitativní vývoj

Zdravím, dle mého názoru by se k pirátské straně nejvíce hodil ekonomika založená na otevřených řešeních jako je open hardware a z daného principu vyrůstající otevřený ekonomický model. Informace o open hardware jsou rozumě dostupné. Jak by měl fungovat otevřený ekonomický model je prozatím s veliký...
od Ondrej.Cesik
29 pro 2012, 18:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Díky, za podporu. Jsem rád, že téma open hardware bylo tak pozitivně přijato. Co by téma open hardware mohlo přinést pirátské straně je vytvoření vlastní hospodářské politiky. Vytvořením vlastní hospodářské politiky odliší pirátskou stranu od ostatních politických a spoustu potenciálních voličů vydě...
od Ondrej.Cesik
05 led 2013, 00:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Business model okolo open hardware. Nemělo by nás překvapit, že podnikat se nechá i v open hardware. Klíčová otázka je jak udržet výrobek opravdu plně otevřený. Je třeba přiznat, že současný intelektuálně vlastnický stav umožňuje důležitou věc. Jedná se o "investici do budouctnosti". Náklady na vývo...
od Ondrej.Cesik
29 kvě 2013, 20:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Logotyp s vlajkou

Ahoj,
u článku o polské pirátské strany na pirate times. Jsem zahlédl pěkné začlenění vlajky do pirátského loga. Tak jsem zkusil, jak bude logotyp vypadat s českou vlajkou. Vlajku mu sluší.
logotyp_na_bile_s_vlajkou.png
od Ondrej.Cesik
07 čer 2013, 16:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Logotyp s vlajkou

Á vidím, že jsem vstoupil na pole. Kde bylo prolito hodně krve a ještě hodně krve prolito bude. Jendnotný logotyp prosazený přes diktaturu většiny si vybírá svou daň. Každý pirát by měl mít logo, která mu nejvíce sedí. Jedna velikost nepadne všem a sešikované piráty jsem jaktěživ neviděl. Jinak jsem...
od Ondrej.Cesik
21 čer 2013, 15:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Programova komponenta - formulace

Ahoj, přidávám pár podnětů pro programovou kompoentu Lokální ekonomika založená na svobodném sdílení znalostí. Pirátská strana chce ekonomiku, která slouží lidem a ne naopak. Neustálý hon za vyšším HDP dospěl do fáze posedlosti, která zbytečně namáhá člověka i přírodu. Vyšší pruduktivitu práce použi...
od Ondrej.Cesik
28 črc 2013, 22:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti v restauraci v Pardubicích hl.n. v Ne 4.8. odpole

Ahoj,
počítejte se mnou. Přijedu tradičně vlakem. Do restaurace dorazím okolo 18:15.
od Ondrej.Cesik
12 srp 2013, 22:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Plakát - Jednota v různorodosti

Ahoj, při čtení knížky o historii Evropy. Jsem narazil na dobré heslo jednota v různorodosti. Inspirace byla na světě a vytvořil jsem návrh plakátu. PlakatKompletSinfoVlnou.png SVG: PlakatKompletSinfoVlnou.svg Zdrojová data + skript: piratiPlakat.zip Skript pracuje s příkazy z ImageMagick. Do finále...