Nalezeno 113 výsledků hledání

Zpět

od Homo Pyratus
10 čer 2013, 15:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tým pro Pyrata Mořského

Už jsem byl na matrice a pyrata jako jméno mi nepovolila ale příjmení mořský mi povolili. Za jméno pyrat ještě stále bojuji na vyších instacich.-)
od Ivan Sirko
20 zář 2014, 17:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otevřené peníze - komunitní kredit

Ahoj, během času, jak jsem se seznamoval s otevřeným hnutím. Zjistil jsem, že otevřený přístup proniká do jednotlivých oblastí lidské činnosti. Pirátská strana je jeho politickou složkou. Jednou z posledních věcí, která chybí. Nebo aspoň nevím, že by existovala je otevřené finance. Nenarazil někdo ...
od Zdenek.Kubala
13 lis 2014, 14:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

za stranu a za lidi

Zdravim, jak jsem slibil, tak take plnim a z priznivce se stavam piratem. Jsem zastancem open source i open mind a proto neni prekvapive, ze jsem podlehl vabeni GNU/Linux, ktery vyplnuje muj volny cas a take me zivi. Podilel jsem se na nekolika poslednich volebnich kampanich v PK - jmenovite v okres...
od Jan.Pucholt
10 lis 2014, 17:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan Pucholt

Zdravím Vás Piráti, tak už asi přišla ta doba kdyby se chci přesunout z pozice příznivce na plnohodnotného člena. Jako příznivec jsem realizoval v Chocni Čarodějnické VyOsení a pak u sebe v Čajovně večer s Open Hardwarem a Cryptoparty. A poslední akce spojená s piráty bylo rozdávání letáků na stánku...
od Jakub.Burget
05 led 2015, 00:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlasování o volbě do republikového výboru - Ondřej Češík

No rád vidím, že někdo přibude. Každopádně každého kandidáta žádám o toto: - sleduj podatelnu RV - jednej, diskutuj, hlasuj - pokud nemáš fakt vážné důvody, tak jezdi na fyzické zasedání RV - nenech se vytrolit, demotivovat - popřípadě proaktivně předkládej zajímavé podněty - komunikuj se svým kraje...
od Zdenek.Kubala
21 úno 2015, 13:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Upiratene komise mesta Chrudim - aktualizovane 15.4.2015

soupis dosazených pirátů v komisích a stav jednání: ------------------------------------------------------ Kulturní komise - člen piratů Pavel Štěpánek jednání komise: (Proběhlo-nepřítomen) 18.2.2015 Září Komise prevence kriminality - člen pirátů PhDr. Jiří Stuna jednání komise: 8.4.2015 v 16:00 Kom...
od Martin.Smida
01 dub 2015, 12:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oslovení Strany zelených a Strany svobodných občanů

mno.... není to tak jednoduchý. třeba v minulých krajských volbách v OLK šli společně Zelení a Lidovci a lidovečtí voliči kroužkovali tak poctivě, že se tam ze Zelených nedostal nikdo. nakonec pár zelených dosadili někam do komisí, aby měli klid... :-) takže by se pak mohlo stát, že půjdou tři, ale ...