Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Josef.Janu
25 bře 2016, 19:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF_KvK_1/2016_kr.volby_rozprava_čelo kandidátky

Takže Ahooj ... tímto se oficielně přihlašuji ke kandidatuře na místo lídra kandidátky do krajských voleb v Karlovarském kraji v roce 2016. Základní info: https://www.pirati.cz/lide/josef_janu Tyto krajské volby jsou pro Piráty velmi důležité a je nutno přípravě na ně věnovat potřebný čas a dávku na...
od Pavel.Raska
04 dub 2016, 14:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF_KvK_2/2016_kr.volby_volba_1a2místo

Navíc v případě zneplatnění původního hlasování a jeho opakování by to stejně nedopadlo jinak. Nemá tudíž smysl se zbytečně zdržovat. Díky. P.
od Karel.Nykles
28 úno 2017, 10:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Karel Nykles

Zdravím, jsem ajťák, sporťák, a mediální děvka, co žije naplno. Po deseti letech jsem se vrátil z Plzně do rodných Mariánských Lázní, začal pracovat v Chebu, a rozhodl se rozvíjet své okolí. Rád fotím, rád píšu, rád řeším problémy. Je mi blízká transparence, jsou mi blízké Mariánské Lázně, sympatizu...
od Josef.Pavlovic
01 bře 2017, 20:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 8/2017 Volby do PS - volba dalších míst - rozprav

Když mě Pepa nominoval, tak velmi rád nominaci přijímám. Členem pirátské strany nejsem příliš dlouho, ale pevně věřím, že bych mohl přispět k celé volební kampani za Karlovarský kraj. Mám dlouholeté zkušenosti z marketingu a lázeňství a rád se o ně podělím, abych přispěl svou troškou do mlýna. Děkuj...