Nalezeno 209 výsledků hledání

Zpět

od Jana.Kolarikova
29 srp 2013, 20:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Janinka Rohová

Dobrý den/ahoj...:) Jmenuji se Jana Rohová, je mi 26 let a jsem z Katovic poblíž Strakonic. Studovala jsem Střední pedagogickou školu, v Čechách jsem však nikdy neučila. Po škole jsem začínala ve fast-foodu, postupem času jsem dosahovala pozic jako dispečer či logistik, nikdy mne to však zcela neuch...
od Jana.Kolarikova
29 srp 2013, 19:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primárky - jihočeský kraj

Zatím jsem poze příznivcem Pirátské strany, ale ráda bych se stala členem. Nevím, jak moc by pomohla kandidatura úplně nové tváře, ale jsem ochotna se za piráty prát :)
od Jana.Kolarikova
11 zář 2013, 09:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Mluvím slušně anglicky a Chichewou, blbě Německy a Portugalsky. Mezi ČJ - AJ jsem schopná překládat. Píšu do Konoptika, nedělá mi problém sepsat článek - bez chyb, ale musím být pod patřičným tlakem a mít málo času :D V posledních pár letech jsem se naučila vystupovat před lidmi bez toho, abych změn...
od Jana.Kolarikova
20 lis 2013, 20:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Growshopy

Jsem pro džihád :) Majitelé growshopů přeci nemohou za to, k čemu lidé u nich zakoupené zboží použijí. Co kdyby ho třeba náhodou použili ke své léčbě a přestali podporovat farmaceutický průmysl? Nehledě na to, že lidé si to zboží tedy objednají ze zahraničí, což se naší ekonomice také vyplatí :D Pok...
od Jana.Kolarikova
21 lis 2013, 20:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpětné proplacení nákladů na kampaň

Vzdávám se všech svých nákladů spojených s kampaní i najetými kilometry ve prospěch Pirátů :)
od Jana.Kolarikova
21 lis 2013, 20:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: kandidati do Evropskeho parlamentu

Kandidátku klidně podpořím, pokud bude zájem :)
od Jana.Kolarikova
24 lis 2013, 17:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Stránka JČ kraje

http://www.pirati.cz/regiony/jiznicechy/start Koukám, že tahle stránka není moc aktuální...možná by to tam chtělo naházet nějaké aktuality..co vy na to? A nějaké nápady? Z toho, co mě napadlo: graficky znázorněná účast ve volbách v jednotlivých větších městech, aktualizace Pirátské mapy, shrnutí ze ...
od Jana.Kolarikova
26 lis 2013, 21:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: kandidati do Evropskeho parlamentu

Pokud jste ochotni "obetovat se" a jet do Bruselu pracovat pro Piraty za 5000 eur mesicne, cuchnout si k moci a "slave", jste taktez ochotni jet na nekolik mesicu (2-3 mesice) pracovat za minimalni mzdu a proplaceni nakladu na Slovensko a pomoci na miste se zalozenim a vytvorenim Piratske strany Sl...
od Jana.Kolarikova
07 led 2014, 21:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 1/2014 Nominace do RP

Souhlasím s navrženými členy :) Přidala bych možná ještě Marcela Kolaju https://www.pirati.cz/lide/marcel_kolaja, pokud nám tedy nechce zmizet do Europarlamentu. A nevidím tam nikoho z našeho kraje, co třeba Václav Urban? https://www.pirati.cz/lide/vaclav_urban :)