Nalezeno 451 výsledků hledání

Zpět

od Mikulas.Ferjencik
27 led 2012, 04:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Představení - s čím můžete pomoci

Ahoj!

tady se můžete představovat ať víme, s čím nám můžete pomoci

já třeba hraju na harmoniku, vlastním dvoukolo, umím plynně anglicky a nebojím se realizovat bláznivé nápady

Mikuláš
od Petr.Vileta
11 zář 2013, 18:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení - s čím můžete pomoci

(ale neumím mluvit do mikrofonu:D). Jednoduchý trik. Uchop mikrofon tak, aby ti co nejméně vyčníval z ruky směrem k ústům. Pak si opři palec o bradu a drž ho tam po celou dobu, co mluvíš do mikrofonu. Po pár desítkách hodin se to naučíš i bez toho opřeného palce, ale ani ten nevadí, většinou si toh...
od Adam.Soukal
19 zář 2013, 18:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neomezený telefonní tarif pro volební štáb JmK

Protože všechny ostatní kraje všechno dělají zadarmo a ze svého, ale teď budeme půl roku poslouchat nějakého Wágnera, který už celý půl rok dělá všechno zadarmo a my ostatní milionáři z peněz Pirátské strany to musíme poslouchat.

Může někdo tomu debilovi zablokovat posílání hromadných zpráv?
od Ondrej.Kallasch
22 zář 2013, 21:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Teda musím hned z kraje říct, že celého tehoto vlákna je mi na blití. Já třeba svůj tarif a mobil straně věnovel od počátku. viz můj podpis, číslo naprosto transparentní . Ježiš marja lidi jste na hlavu? Diť neomezený tarif je mnohme výhodnější než normální, kór pro krajský předsednictvo. Dříve jsem...
od Ivan.Bartos
23 zář 2013, 07:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rád bych hledal smírčí tón, ale tohle je prostě blamáž, navíc plná obvniění a urážek. Mám ti ten debilní litr poslat ze svýho? Podle mých informací zatím řešíte primárně jakousi nepodporovanou kampaň 2.0. Svodku ani žádné reálné výsledky mně (nevím jak u někoho jiného z RP, jichž se jak chápu žádsot...
od Martin.Kucera
01 lis 2013, 18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozpuštění strany a vyplacení 45348 Kč každému členovi

Jsem pro projednání, aby mohl být návrh zamítnut a aby byl na rok pokoj od podobných blbin. ;)
od Vaclav Malek
04 lis 2013, 00:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vzpoura v Podpalubí aneb Transparentní puč

Hlasovat nebudu, rozhodnu se až na základě kandidátské řeči.
od Marketa.Gregorova
22 říj 2013, 18:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 28/2013 Volba vedoucího zahraničního odboru

Ahoj Piráti, předstupuji před vás jako kandidátka na pozici vedoucí zahraničního odboru. Dostala jsem možnost tuto funkci zástupně vykonávat po určitou dobu a ráda bych v tom pokračovala, tentokrát s oficiálním mandátem a důvěrou od celostátního fóra, která se s touto volbou pojí. Cítím se způsobilá...
od Vaclav.Urban
19 lis 2013, 17:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krajské forum v Táboře 16. 11. 2013

Zápis zde: https://piratenpad.de/p/schuze-16-11-2013 Program: Odvolání a volba predsednictva KS Volba zástupce KS do RV Představení strany Jednání o proplacení nakladů na kampaň VyOseni Nominace do RV za kraj a spojena agenda Volby EU, senát Diskuse nad regionalnim programem, vize do komunálních vol...
od Marcel.Kolaja
20 lis 2013, 15:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Společný program pro Eurovolby

Kontaktovala mě Julia Reda (PP-DE) ohledně slibu: https://forum.pirati.cz/podatelna-administrativniho-odboru-f227/transparency-and-anti-corruption-pledge-for-pp-candidates-t20042.html Údajně ho podpoří němečtí a švédští kandidáti. Sdělil jsem jí: We don't have a definitive schedule yet. According to...