Vyhledávání nalezlo více než 1204 shod

Zpět

od vicmac
26 led 2011, 21:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: TZ: Kandidátem do Senátu za Českou pirátskou stranu bude

Zdravím, vím, že bych vám do toho neměl z pozice pouhého sympatizanta kecat, ale ten konec citace v posledních větách v TZ ( "Současný politický systém hájí zájmy podnikatelských skupin a nadnárodních korporací. Nemohu to zatím změnit. V roli senátora budu získávat pro občany důležité informace a sd...
od Roman.Kucera
11 lis 2010, 17:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Drobná úpreava - odkaz na "nejnovější"

Podávám tímto do podatelny podání, že bych rád, aby se na všech stránkách zdejšího fora někde nahoře čitelně a dobře klikatelně objevil odkaz na NEJNOVĚJŠÍ posty, neboli na https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... d=newposts
Podatelnám zdar! ;-)
od Martin Broz
11 lis 2010, 14:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 1) Volba 4. místopředsedy - ROZPRAVA

Dovolte mi před volbou místopředsedy vyslat své poselství a požádat o váš hlas. A protože jste mě třeba ani nikdy neviděli a neslyšeli, tak to hned můžete napravit. Flash stream video: http://tv.piratskasit.cz/novapiratskavlna/ MPEG ke stažení: http://tv.piratskasit.cz/novapiratskavlna/novapiratskav...
od Jiri.Kaderavek
12 lis 2010, 12:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 1) Volba 4. místopředsedy - ROZPRAVA

Prostřednictvím předsedajícího bych chtěl Martinovi napsat, že se má jít vycpat. Koho mám teď <píp> volit, nechce odstoupit ještě jeden MP? Jenže všichni tam teď mají místo. Broochu, vždyť ty tu funkci nepotřebuješ, ty seš funkce i bez funkce. Navíc, ten projev byla zpráva o stavu unie, ne kandidáts...
od Olivie Brabcova
14 lis 2010, 12:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2) Doplňující volba do republikového výboru – ROZPRAVA

Pro zvolení do republikového výboru by bylo vhodné napsat nějaký sebechvalný příspěvek, projevit entuziasmus a slíbit pravidelnou docházku. Radši ale napíšu o věcech, které mi v poslední době leží v žaludku. Nechci slibovat, že budu kdovíjak makat byrokraticky pro stranu, ale podle mě je nutné, aby ...
od Petr.Vileta
18 lis 2010, 04:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Facebook blokuje šifrování chatu

Lidi, poucte blbeho. :? Na FB pochopitelne mam nejaky chat, ale pouzivam to jen pro nezavaznou konverzaci. Vetsinou pise nekdo me nejake to "Ahoj, jak se mas", ja odpovim "Vsechno je na hovno, jen vcely jsou na med a ten je taky na hovno" a tim to konci. Pro instant messaging pouzivam Mirandu a mam ...
od Petr.Vileta
29 lis 2010, 16:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Cíle Pirátské strany, pirátská identita

nejdriv tu ferovost poradne proberem a nadefinujeme. jestli bude davat smysl, tak je soucasti klice. Ja bych se za ni, at uz bude vyjadrena jakymikoliv slovy, moc primlouval. Bursikovy Zelene vynesly do Snemovny 2 veci. 1) Soukup a jeho penize, 2) prohlasili, ze do politiky vnesou slusnost. Na ten ...
od Karel.Fuzik
24 lis 2010, 15:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nový vzor přihlášky

Takový způsob nakládání s osobními údaji mi připadá silně netransparentní. Nebo to je opět transparence naruby?
od Karel.Fuzik
08 pro 2010, 17:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Osobní údaje

Aby jsme se dostali k jádru věci. Celé se to točí okolo rovnováhy mezi transparentností a ochranou soukromí. Hranice je to klikatá, ale IMHO se dá vytyčit celkem přesně. Co má veřejnou podstatu by mělo být transparentní, osobní záležitosti patří do soukromí. Členství v politické straně nebo její pod...
od Ondra.kl
14 pro 2010, 10:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirateleaks.cz - Výkonná rada

Ostatne muzeme klidne zverejnit i dokumenty, ktere nebyli pravdive. Aby bylo videt, ze to overujeme. tak tak ... u každého dokumentu může být status / popis / komentář: neověřeno, částečně ověřeno (s odkazem na části), plně ověřeno apod. Bude myslím dobré nejen zveřejňovat ale se zveřejněnou inform...