Nalezeno 605 výsledků hledání

Zpět

od Lukas.Barton
12 úno 2013, 17:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Lukáš Bartoň

Ahoj piráti, je tomu již rok co jsem se začal zajímat o pirátskou stranu, hlavně díky tomu, že kamarádím s Petrem Kopačem. Pak jsem navštívil i pár vašich schůzí, což mělo za následek, že můj zájem opadl. Každopádně jsem opět dozrál do stádia, že bych k vám rád vstoupil, už jen z principu, že je lep...
od Lukas.Barton
10 bře 2013, 22:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jednací řád pro krajská fóra

Poznámky v úvodu jsem nenašel :( Co místo novely vytvořit úplně nový předpis pro jednání fór, který bude platit jak pro celostátní, tak pro krajské, tak pro místní? Vzhledem k tomu, že všechny mají stejnou strukturu, tak by to bylo možné. Jak jsem si to pročítal, tak mě přišlo zmatené plést dohromad...
od Lukas.Barton
11 bře 2013, 15:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jednací řád pro krajská fóra

Jednací řád pro krajské fórum může schválit pouze ono krajské fórum; jak zde bylo řečeno, republikový výbor může schválit pouze vzorový jednací řád. Pokud by republikový výbor přijal komplexní úpravu nahrazující jednací řád krajského sdružení bez možnosti odchýlení, jednalo by se patrně o materiáln...
od Lukas.Barton
19 dub 2013, 14:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 14/2013 Volba rozhodčí komise

Zdravím, tímto bych rád kandidoval na člena RK. Vzhledem k tomu, že mám bohaté zkušenosti odjinud (disciplinární komise, atd...), myslím, že bych byl pro RK přínosem. Ve straně jsem krátce, proto si o mně můžete něco přečíst zde: https://www.pirati.cz/lide/lukas_barton . Dopředu však musím říci, že ...
od Lukas.Barton
28 dub 2013, 17:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj, pokusím se v jednom příspěvku odpovědět na položené otázky. Člen RK může přispět ke zklidnění ve straně úplně stejně jako jakýkoliv jiný člen strany tím, že nebude přispívat k rozvíření vášní. I kritiku lze vznášet slušně. Mnoha lidem na fóru by prospělo se přestat ohánět svobodou slova, když ...
od Lukas.Barton
28 dub 2013, 19:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Záleží na tom, v jakém úmyslu vedoucí TO jednal. 1, Jednal na základě příkazu předsedy a nebyl si vědom toho, že předseda je mimo mísu. Zde by asi mělo následovat napomenutí pro neznalost předpisů následované jejich vysvětlením, aby se to již neopakovalo. 2, Jednal sám za sebe a úmyslně na základě t...
od Lukas.Barton
29 dub 2013, 15:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Adam Skorepa píše:Otázka na všechny kandidáty: Můžete nám říct něco o svém profesním životě (stručný popis vaší kariéry, nabyté zkušenosti z vykonávaných pozic atp.)?
Stručný CV jsem dával odkaz již kandidátském příspěvku. Pro jistotu ještě jednou:
https://www.pirati.cz/lide/lukas_barton
od Lukas.Barton
17 kvě 2013, 09:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Martin Kucera píše:Já bych měl dotaz na všechny kandidáty, zda v současné době zastávají nějakou volenou funkci v Pirátské straně (a pokud ano, jakou).
Stanovy sice souběh některých volených funkcí připouštějí, nicméně domnívám se, že tato okolnost může být při hlasování pro některé členy důležitá.
Ne.
od Lukas.Barton
20 kvě 2013, 10:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vzhledem k tomu, že pro nějaké lidi je fórum důležité nebo co a hlavně se poslední dobou spory netýkají pomalu ničeho jiného... tak bych se všech kandidátů chtěl zeptat co si myslí o našem fóru a banování/zamykání na něm. Asi nemá smysl hodnotit, zda je fórum uděláno dobře nebo ne, zkrátka nic lepš...
od Lukas.Barton
20 kvě 2013, 13:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Chtěl bych vyjádřit naprostý nesouhlas se svým předřečníkem. Dle mého názoru tento naprosto nerespektuje "Čl.2 - Poslání a programové cíle stanov České pirátské strany, zejména §2 - Česká pirátská strana chce svou politikou prosazovat a podporovat pís. b - svobodu slova a vyjadřování". Toto je nebe...