Nalezeno 421 výsledků hledání

Zpět

od Petr.Kopac
13 úno 2013, 09:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lukáš Bartoň

Ahoj, Lukáši! Jménem Pirátů Ti děkuji, že jsi projevil zájem stát se jedním z nás! Teda vlastně jsem si myslel, že Tě ty schůze odradí úplně spolehlivě, ale jak vidím, jsi odolnější, než se zdálo :D K přijetí je třeba , aby ses setkal osobně s předsednictvem, nejlépe na schůzi krajského sdružení. Sc...
od Vojtech.Pikal
08 dub 2013, 13:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jednací řád pro krajská fóra

Ano, taky jsem chtěl teď napsat že řešit to přes posty na fóru je nevyhovující až nemožné.
od Jakub.Michalek
07 dub 2013, 23:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jednací řád pro krajská fóra

Co kdybychom si na to sedli 12. května po zasedání republikového výboru?
od Ivan.Bartos
14 pro 2012, 09:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Připomenutí vášnivým foristům funkci a pravidla fora

Prosil bych o formulaci nějakého neagresivního dopisu, který mohu rozeslat univerzálním foristum typu Petra Vilety, který fakt všude byl, všemu rozumí a od všeho má klíče. Já už bych ho zabil, protože mu to píšu co čtrnáct dní. Mám ráno 20 minut na forum a když si spustím nové příspěvky mám ho všude...
od Roman.Kucera
29 dub 2013, 00:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 14/2013 Volba rozhodčí komise

Drahé a krásné Pirátky, drazí a stateční Piráti. Toto je moje kandidátská řeč. Důvody, které mě vedou k usilování o tento post jsou stále stejné a velmi hezky jsem je popsal již v minulé kandidátské řeči. Jistě si ji všechny pamatujete a pokud ne, již jste si ji na fóru našly. Pokud zde existuje něk...
od elyzarubova
27 bře 2013, 19:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Eliška Zárubová

Ahoj Piráti, už nějakou dobu se zajímám o celou tuto politickou stranu a ráda bych se také zapojila. Ráda bych něco změnila k lepšímu, nebo se o to alespoň pokusila. Myslím si, že je pořád lepší se o to alespoň pokusit, než jen nečinně sedět. Něco o mě Spousta z vás možná začne pochybovat o tom, že ...
od trinitrofenol
02 kvě 2013, 15:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Herny, hazard, VLT

Jednoduchý příklad regulace: celodenní svícení Můžeme se bavit o přínosech, jestli je snížení nehodovosti měřitelné... Nebo o záporech v podobě zvýšení spotřeby. Zastánci regulaci tvrdí, že je třeba uložit lidem celodenní svícení jako povinnost. Odpůrci tvrdí, že lidé nejsou dementi a poznají, kdy m...
od Ales.Sura
02 kvě 2013, 10:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Začlenění všeobecného základního příjmu do programu.

Snaha stát se nezávislými není pro všechny. Tak svět nefunguje. Vždy budeme na někom, nebo na něčem závislí a je to v pořádku. Jako supersamostatní jedinci by mohli přežít jen ti nejsilnější. (proto podporujeme v programu podníkání komunitní idee) VZP není dávka za něco, ale právo. V tom je rozdíl....
od Vaclav.Legner
06 kvě 2013, 17:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Herny, hazard, VLT

Nez tady tu hromadu spamu zas prectu, rovnou se zeptam:

Nestalo by za to uz nyni vyvolat hlasovani o ne/prinosnosti hracich automatu (VHT+VLT, kostky, ruleta apod) a na zaklade toho hlasovani jejich regulaci ne/dat jako bod do programu?
od Petr.Holek
13 kvě 2013, 13:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 14/2013 Volba rozhodčí komise

Muze mi predsedajici sdelit proc nebylo v radnem terminu vyhlaseno hlasovani o poctu volenych clenu, pokud bylo proc neni nikde odkaz na hlasovaci vlakno ? Hlasovani melo zacit 12.5. Ve 22:00!