Nalezeno 519 výsledků hledání

Zpět

od Mikulas.Ferjencik
04 led 2012, 05:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pirátský rok 2012

Ahoj Piráti! rozběhl se rok 2012, dotáhli jsme resty v informování co se dělo koncem roku 2011 (https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=208&t=2648&p=122583#p122583) Vyplujme tedy směle kupředu. Co nás tedy čeká v roce 2012? 1) Krajské a senátní volby Jízdní řád činností, které je nutné splnit nalezn...
od SvobodaT
06 led 2012, 20:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Národní digitální knihovna

A co budete skenovat? Volná díla nebo všechno? Můžete nám to zkopírovat? Díky za otázku k věci :-) Digitalizovat budeme všechno bez rozdílu autorskoprávního statutu. (Já bych rád prosadil preferenci pro volná díla, která se mohou hned bez překážek šířit, ale zatím to není oficiální pravidlo projekt...
od SvobodaT
07 led 2012, 16:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Opravy - crowdsourcing

aby pripadne chyby reportoval/zanesl opravy kdokoli "okolojdouci" ;D. ta myšlenka se mi MOC líbí. Někde to tak mají - tuším v Austrálii. Mám to v hlavě, ale v původním projektu se s tím nepočítá a po mém nástupu už nebyla síla to zavést. Rád bych se k tomu vrátil v nějakém projektovém rozšíření (vi...
od Roman.Kucera
07 črc 2014, 23:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Olga Richterová

Ahoj Olcho, pravděpodobně ti nemusím nic vysvětlovat :-) Ale pro jistotu.
Přijď na řádnou schůzi poslední čtvrtek července v Prase, pokud jsi netrpělivá, můžeš v úterý na volební štáby, kde obvykle bývá někdo z PKS a možná budeme i usnášeníschopní k tomu, abychom tě přijali.
od Pavel.Hajek
30 čer 2014, 20:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Senátní volby Praha 10

Je úplně jedno, kdy volby budou. Hlavně nám na desítce postavte Táňu Fischerovou,
ať mám koho volit. Klidně si pět dní v týdnu postavím stánek na hlavních křižovatkách a budu za ní agitovat. Zdraví dobrovolník z Prahy 10
od Mikulas.Ferjencik
09 črc 2014, 12:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF PHA 27/2014 Prispevek na referendum Praha

Návrh usnesení: Krajské fórum Praha schvaluje příspěvek 20 000 Kč na podporu referenda proti předražené radnici na Praze 10 z rozpočtové kapitoly "Vzdělávací a informační akce s pirátskou tématikou" formou proplacení konkrétních položek v kampani za úspěch referenda, kterou organizuje koalice Vlast...
od Tobias.Esner
08 črc 2014, 21:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF PHA 27/2014 Prispevek na referendum Praha

Draha Praho,

Zahajuji rozpravu k poskytnuti prispevku na referendum v Praze 10

Blizsi informace poskytnou zadatele.

Hlasovani v teto veci vyhlasuji na pondeli 14.7. v dopolednich hodinach
od Ondrej.Marek
07 črc 2014, 14:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

prosim nechat zidle a stoly, ty jsou koupene a nikym 'nepujcene-nedarovane'.. sedet na zemi by bylo nedustojne
od Lenka.Wagnerova
08 črc 2014, 09:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

prosim nechat zidle a stoly, ty jsou koupene a nikym 'nepujcene-nedarovane'.. sedet na zemi by bylo nedustojne Stoly jsou darované, ty jsem Pirátům koupila ;) Combo je mého syna, který momentálně nehraje, tak jsme si řekli, že bude sloužit v centru. Ale když vidíme, jak se někteří chovají způsobem ...