Nalezeno 24 výsledků hledání

Zpět

od Jan.Kohler
30 zář 2014, 14:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plakáty - komunální volby 2014

Fotky výsledku testovacích výtisků.

- Program tisknu na 120g papír
- Materiály by se daly ještě ořezat na stolní řezačce
- Všiměte si jablečného loga od Zuzky na pozvánkách (jelikož to nejsou nějaké oficiální materiály, tak asi není problém ne?)
od Jan.Kohler
30 zář 2014, 14:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plakáty - komunální volby 2014

A tady ještě upravené banýrky, a už by to chtělo začít s propagací!
Takže to rozsekněte, řekněte poslední výhrady, podejte poslední návrhy a nebo to podpořte, ať si to schvíláme a začneme šířit.
Odkaz by asi měl vést na jablonec.volimpiraty.cz
od Ondrej.Kolek
19 lis 2014, 11:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oznámení o volbě Předsednictva Krajského sdružení LiK

Posádko zdar! Předkládám svou řeč ku příležitosti kandidatury do Předsednictva Krajského sdružení Liberecký kraj (PKS LiK). Kandiduji na předsedu a v případě nezvolení na pozici 1. místopředsedy. Mé hlavní cíle: I) Noví členové, II) Motivace členů, III) Zviditelňování Chci se zasadit o to, abychom z...
od Jan.Kohler
19 lis 2014, 12:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oznámení o volbě Předsednictva Krajského sdružení LiK

Přihlašuji se ke kandidatůře na 1.místopředsedu. Navážu na sovji dosavadní práci, a v případě zvolení budu více lpět nejen na svojí práci, ale hlavně na práci ostatních. Moje představa o cílech: - Aktivně zapojit co nejvíce členů a příznivců do akcí a práce (tím, že půjdu příkldaem a budu otravovat...
od Jan.Kohler
03 úno 2015, 14:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krajský rozpočet 2015 - návrhy investic

pane Kohler. Jestli jste ještě neřešili všechny materiály tak mám nápad na tyhle reklamní vlajky nebo také stolní vlaječky se státníma znaky. Zrovna jsem objednávala oboje. Ta velká se mi líbila v tom vyhotovení slza. Zdravím a díky za oživení nápadu. O těchto vlajkách vím, tlačil jsem je i v minul...
od Jan.Kohler
11 bře 2015, 11:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Peníze za pivko na dobročinné účely

Tak z Diakonie tady z kruháče v Jablonci došlo info: Dobrý den, Omlouvám se za opožděnou odpověď, nějak jste se mi ztratil v historii emailové schránky. Probírali jsme s kolegy v klubu možnosti na nějaké smysluplné a zároveň reprezentativní použití 1000 Kč a došli jsme k závěru, že by se nám hodily ...
od Jan.Kohler
23 led 2015, 15:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Peníze za pivko na dobročinné účely

Co Diakonie? - sídlí na kruháči
https://www.jablonec.diakonie.cz/podporte-nas/
Diakonie
Českobratrské církve evangelické
Darovat peníze přímo, něco nakoupit?

nebo někdo něco proti, případně jiný projekt nadhoďte, jestli s tím nepohneme, tak snad budu pro nákup toho kusu pralesa :)
od Jakub.Michalek
21 úno 2017, 21:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pirátský kodex

Ahoj všichni, dovolím si tento trochu delší příspěvek začít citátem legendárního výroku Roberta Čumy: :lol: v létě se rád chodím koupat do venkovního bazénu. při každé návštěvě platím vstupné, stejně jako ostatní. platbu vstupného chápu jako úhradu nákladů provozovatele, který návštěvníkům zaručuje ...
od Vojtech.Pikal
22 úno 2017, 00:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirátský kodex

Byl jsem pozván, abych se vyjádřil. Přidal bych jeden inspirační zdroj: "Dont be a dick!" https://dontbeadickday.com/ Je to pravidlo pro místa, kde se společně sejdou lidé, kteří se třeba v lecčem neshodnou aby se společně něčím bavili nebo něco tvořili. Můžeš být lepší - but dont be dick about it. ...
od Frantisek.Kopriva
25 říj 2016, 21:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Osobnosti na kandidátkách do PS

Já nemůžu než souhlasit. Potřebujeme osobnosti jako sůl a na jejich sehnání bude IMHO do značné míry záviset náš (ne)úspěch ve sněmovních volbách. Ačkoliv patřím k tolerantnějším a pragmatičtějším Pirátům a přenesu se přes fakt, že programová shoda nebude 100% (jako u našich sdílených senátorů, na k...