Vyhledávání nalezlo více než 2211 shod

Zpět

od Mikulas.Ferjencik
09 zář 2013, 14:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: sledujuserialy.cz

Výnos ze serverů správci převedou na Státní fond na podporu české kinematografie. VS zveřejníme, aby si mohl každý podat žádost o informace, že peníze dorazily a zažádat si na státní fond, jak s nimi naložil.
od Lukas.Novy
14 lis 2014, 22:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: janka michailidu

Velicenstvo Kat a jeho syn Docent Tecka. :)

od Vit.Konecny
09 pro 2012, 15:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Michal Ketner

Michala znám osobně, je to fajn člověk s pirátskými myšlenkami a názory , které se nebojí propagovat a uskutečňovat. Sice ho osobně znám z doby, kdy jen nadával nad pivem, ale i v tu dobu to dávalo hlavu a patu. V poslední době jsme spolu byli v kontaktu přes fejsbůček a věřím, že bude platným člene...
od Michaela.Schwarzova
09 pro 2012, 15:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Michal Ketner

Vítej na palubě, další Michal v Ústeckém kraji :) Nicméně tě ještě poprosím, aby ses stal registrovaným příznivcem Krajského sdružení Ústí nad Labem. Další důležitá věc je, se osobně setkat. Nejlépe na schůzi. Od Vítka asi víš, že další schůze je příští sobotu v Žatci. Pak až po Novém roce. Můžeš ná...
od Tomas.Vymazal
08 říj 2011, 00:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Drogy

OU OU OU, brzdete draci. Zaprvy tu pronasite celkem dobre hovadiny a zadruhy michate hrusky s jabkama. 1. Kvaseni je sice prirodni proces, ale uz tim, ze clovek v urcity moment to kvaseni zarazi, tak se dopousti ryze chemickeho zasahu do toho procesu. Takze to, ze vyroba vina je prirodni proces, je ...
od Jiri.Kaderavek
25 říj 2011, 16:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Proti grafu protestuji, dlouho jsem hledal Cannabis a zjistil jsem, že je nad osou. To je IMO skandální, protože užívání THC prokazatelně prospívá nejn uživateli, ale i ostatním a tudíž by měl být Cannabis pod osou X stejně jako před osou Y, hezky česky řečeno vlevo dole, přesně tam, kde se necházím...
od Devilkin
26 říj 2011, 21:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Drogová problematika je podle mě názorný příklad, jak z relativně malého problému udělat problém obrovský s tisíci (pravděpodobně mnohem více) mrtvých, týkající se naprosto všech a v konečném důsledku naprosto neřešitelným. Lidé odjakživa experimentovali s nejrůznějšími bylinami, houbami a dalšími z...
od Devilkin
13 lis 2011, 20:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

1. Myslim, ze to hrube zeslozitujes. Uz nekolikrat v ruznych topicich o ruznych programovych komponentach zaznelo, ze konkretni implementace bude vzdycky otazkou ruznych vyhlasek ministerstev a hlavne bude zaviset na dukladne diskusi mezi experty v oboru. Neni potreba, aby nas program konkretni res...
od Devilkin
08 pro 2011, 18:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

... Osobně si myslím, že legalizace jakýchkoliv drog je v našich zeměpisných šírkách velmi pompézní i bezprecedentní krok. Držel bych se proto dost při zemi a mluvil zatím jenom o marihuaně, o jejíž legalizaci se hovoří i v jiných zemích. Už i pro legalizaci marihuany bude velmi těžké získávat např...
od Josef.Kadlecek
21 pro 2011, 10:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážení přátelé, nestudoval jsem celé vlákno, přiznávám. Můj pohled na drogy obecně je stejná, jako poslední vyhlášení známého drogobijce - mexického presidenta - ihned legalizujme http://www.czechfreepress.cz/latinska-amerika/mexicky-prezident-souhlasi-s-diskuzi-o-legalizaci-drog.html Plošně, globál...