Nalezeno 174 výsledků hledání

Zpět

od Zdenek.Kubala
23 čer 2013, 08:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pád vlády, předčasné volby - máme na to?

Skutečně by mě zajímalo o co mnoha mladým rádoby schopným(a spíš jen zaslepeně sebevědomým) kolegům v politické straně jakou je naše Pirástká strana vlastně jde? Zatim nejsem clen, ale mohu rici, ze mladym(tedy mne) jde o to, nalit novou krev do politiky, ktera nastavi politiku jako cinnost zasluzn...
od Zdenek.Kubala
29 čer 2013, 12:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Domácí server jako ochrana proti šmírování typu PRISM

Kdysi se tu objevil nápad vytvořit pirátskou distribuci Linuxu a usnulo to otázkou "a k čemu to bude dobré?". Tohle by dávalo smysl. Jen ten RAID mi připadá zbytečně drahý, tedy pokud má jít o skutečný RAID na dvou discích (myslím HW) a ne pseudoRAID na jednom. Jako server by snad šly použít třeba ...
od Zdenek.Kubala
28 črc 2013, 21:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti v restauraci v Pardubicích hl.n. v Ne 4.8. odpole

Ahoj,
dorazim, jak uz je u me zvykem, pokud se stihnu vratit ze zahranici. :D
od Zdenek.Kubala
16 srp 2013, 21:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby

Hoy,

Take nabizim pomoc pri organizaci. Jako technicky typ si asi neskrtnu, ale tak mam dve ruce, nohy a ostry jazyk. :D

Bohuzel jsem omezen mensim nez malym mnozstvim volneho casu. :/
od Zdenek.Kubala
18 črc 2013, 09:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti v restauraci v Pardubicích hl.n. v Ne 21.7. odpol

Ahoj, tentokrate jsem v CR, takze se mnou pocitejte od 18:15 - XXXX
od Zdenek.Kubala
15 zář 2013, 17:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti v restauraci v Pardubicích hl.n. v Ne 18.8. odpol

Ackoliv je to mrtve tema, rad bych chtel timto podekovat za kontraproduktivni pristup, otraveni a zkomplikovani tak jednoduche veci, jako je "Ano prijdu". Diky absenci prav nemam(e) moznost tlacitka ODPOVEDET v sekci OZNAMENI. Doufam, ze toto nebude motto piratu v nadchazejicich volbach. DEKUJEME. ;)
od Zdenek.Kubala
20 zář 2013, 16:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zápis schůze Pirátů 15.9.2013

Ahoj, jen doplnim, ze mam navic 2Ks polepu na auta, kdyby mel nekdo zajem. A nebyl by problem kdzytak dalsi dodelat. Pripadne jine. Velikost sirka x vyska 10cm x 30cm https://www-s1.pirati.cz/_media/mo/grafika/logotyp/300xNxlogotyp_na_bile.jpg,qw=300.pagespeed.ic.xEqxMr_vuA.jpg Bez spodni www adresy.
od Zdenek.Kubala
27 zář 2013, 20:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výlep

Ja muzu vzit cestu z Chrudimi - HT - Myto. Ackoliv by se mi ruka navic na vylep, rozumej: ja ridim a pripravuji plakaty,dalsi ruka "lepi". BTW Milhauzz18 > ja pojedu pres Svitavy pristi nedeli, tak bych je kdyztam mohl vzit, pokud by Ti to nevyslo. Naklady nejake budou.. ale nechce se mi to pocitat.
od Zdenek.Kubala
13 lis 2014, 14:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

za stranu a za lidi

Zdravim, jak jsem slibil, tak take plnim a z priznivce se stavam piratem. Jsem zastancem open source i open mind a proto neni prekvapive, ze jsem podlehl vabeni GNU/Linux, ktery vyplnuje muj volny cas a take me zivi. Podilel jsem se na nekolika poslednich volebnich kampanich v PK - jmenovite v okres...