Vyhledávání nalezlo více než 2366 shod

Zpět

od Tobias.Esner
12 srp 2013, 23:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti a Prague Pride

A jaká práva jsou homosexuálům upírána? Vůbec se nedivím tomu, že je tento "průvod" mnoha lidem proti srsti. Nemohli by být tolerantní k nám, kteří si myslíme, že sexualita patří do ložnice a ne na veřejnost? Přátelé, nevím jak to říct, třeba, jsem zděšen? Právník na občanské právo, člen Pirátů a t...
od Tobias.Esner
13 srp 2013, 13:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Může si adoptovat dítě singl žena? Může si adoptovat dítě singl muž? Jestli ne, je otázka zákazu adopce homopáry legitimní. Jestli ano, je směšná. ano může, je to sice složité, ale muže. A pozor, i homopár si muže adoptovat dítě, ale pravda, za podmínky že jeden z partnerů je biologickým rodičem da...
od Tobias.Esner
15 srp 2013, 12:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ano, homosexuálové jsou dikriminováni jak zákonem, tak postoji společnosti. První dokládá zákon o registrovaném partnerství, druhé dokládá to, že je pro mnoho lidí stále problém vykonat comming out. přesně tak... A dokud nezmizí diskriminace ze zákona, bude stále problém vykonat comming out.... A t...
od Tobias.Esner
15 srp 2013, 16:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prosím o vysvětlení, jak je tímto útočeno na "tradiční" model rodiny? Legálním umožněním existence jiného modelu (který stejně může existovat bez legalizace, anžto se vždy najde způsob když je potřeba) není nijak ohrožena existence legálnosti vámi (i mnou osobně, když jsme u toho) preferovaného mod...
od Tobias.Esner
15 srp 2013, 16:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem rád že není členem KS Praha u které se ucházím o členství. klídek, to bylo zbytečný, neberte si nic osobně :) V tomto s Jiřím taky nesouhlasím, ale to je tak vše, jak bych to komentoval. Ano to uznávám, bylo to zbytečný, ale tak se mi to tam nějak vedralo. Na druhou stranu, je toto téma pro mě...
od Tobias.Esner
19 srp 2013, 15:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby - Praha

Ondrej Kallasch píše:Tak pěkně se nám tu rozjela diskuze. První kolo primárních voleb vyhlašuji na 30.8.2013. Ještě je tedy čas zvážit své rozhodnutí a případně ještě pro opozdilce aby se přihlásily.
Tak po včerejší neoficiální schůzi se taky hlásím ;)

můj profil: https://www.pirati.cz/lide/tobias_esner
od Tobias.Esner
20 srp 2013, 11:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dárcovství

Přátelé, jak uvádím ve svém profilu, tak z programového bodu Rovnoprávnost mě zcela nejvíce zaujímá Sexuální diskriminace. Minulý týden proběhl festival sexuálních menšin s tématem Jdeme s barvou ven. Účastnili jsme se pochodu a rozdávali letáčky/petice za umožnění osvojení dítěte reg. partnery. což...
od Tobias.Esner
20 srp 2013, 12:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dárcovství

Jakýkoliv pohyb s krví at už je to odběr plné krve, nebo derivátů, ovlivňuje činnost mozku, takže i bez medikace je to nebezpečná záležitost a to samo u onemocnění krevního systému. Je to jejich rozhodnutí, ale v okamžiku kdy odběr vyvolá zdravotní problémy, je odpovědný lékař, který ho k odběru při...
od Tobias.Esner
20 srp 2013, 12:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dárcovství

Taky by mě zajímalo, proč lidi, co byli ve vězení nemohou dát krev, lidi s vysokým krevním tlakem, lidi, co často krvácí z nosu, lidi, co jim v posledním týdnu vytrhli zub, proč ne epileptici, proč ne lidi s psychickým onemocněním? Asi ta krev zas tak moc potřeba není, když dávají takováto omezení,...