Vyhledávání nalezlo více než 5627 shod

Zpět

od Martin.Kucera
09 říj 2015, 17:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lukáš Nový - zneužítí moderátorských práv

Hm, než jsem stačil napsat vyjádření, tak se tu intenzivně dohadujete. Takže - moderátorem příslušného fóra jsou skupiny "PKS JMK" a "Odbor JMK - medialni" - členové těchto skupin mohou přesunovat vlákna - Lukáš Nový je členem skupiny Odbor JMK - medialni Moderátorské pravomoci byly takto pravděpodo...
od Viktor.Mahrik
12 srp 2013, 22:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti a Prague Pride

Po pravdě řečeno, šel bych raději na demonstraci proti čerstvě přijatým zákonům ve Francii a poslal žabožroutům pirátskou proti jejich zrovnoprávnění homosexuálních "sňatků." Ale asi by z toho byl stejný užitek jako posílat notu do Ruska. Mimochodem ve Francii proti těmto zákonům demonstrovaly stat...
od Viktor.Mahrik
12 srp 2013, 14:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já tam nechodím, ale nikomu to nezakazuju. Což jest postoj neutrální. Pokud tam někoho něčím jménem zveš, tak to neutrální není. Zvu tam, protože je to ideální příležitost, jak se vymezit vůči DOST a diskriminačním zákonům, které se přijímají ve světě (naposledy v Rusku), doporučuji, přečíst si sta...
od Adam.Skorepa
12 srp 2013, 11:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vydáno jako stanovisko garanta (tiskovek bylo poslední dobou moc).
od Viktor.Mahrik
11 srp 2013, 00:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Piráti a Prague Pride 2013

Ahoj, chystám krátkou tiskovku k Prague Pride. Nejdřív jsem se chtěl pustit do DOST, ale jsou to takoví pitomci, že to snad ani nestojí za řeč a nemá smysl jim ještě dělat reklamu. Než to pošlu na MO, překládám ke krátké diskuzi zde. Text můžete upravovat tady: http://pad.pirati.cz/p/TZ_rovnopravnos...
od Roman.Kucera
13 srp 2013, 12:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Může si adoptovat dítě singl žena?
Může si adoptovat dítě singl muž?
Jestli ne, je otázka zákazu adopce homopáry legitimní.
Jestli ano, je směšná.
od Vaclav Malek
13 srp 2013, 13:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

V přírodě jsou přirozeně také "homopáry" jak tomu říkáte... takže jak to myslíš přirozenou cestou? :) ( v přírodě nejsou ústavy/domovy :) )
od Vaclav Malek
13 srp 2013, 13:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pyrat Morsky píše:
Vaclav Malek píše:V přírodě jsou přirozeně také "homopáry" jak tomu říkáte... takže jak to myslíš přirozenou cestou? :) ( v přírodě nejsou ústavy/domovy :) )
ano, ale nemaji potomky.-)
mají je "odjinud" :)
od Viktor.Mahrik
13 srp 2013, 13:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Může si adoptovat dítě singl žena? Může si adoptovat dítě singl muž? Jestli ne, je otázka zákazu adopce homopáry legitimní. Jestli ano, je směšná. * Osvojitelem se může stát i osamělá osoba, lhostejno, zda muž či žena. * Jako společné dítě mohou někoho osvojit jen manželé. V případě soužití druha a...
od Lenka.Wagnerova
13 srp 2013, 15:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přiznávám, že úplně všechno jsem nepřečetla, to fakt nešlo, ale většinu jo. Až teď najednou, neboť jsem se vdávala. Takže fakt nejsem lesba. K tomu mám 3 naprosto přirozeně vzniklé děti. Až se naučíme, že jsme prostě lidi (tohle není citové vydírání, ale úhel pohledu), tak nebude potřeba nic takové...