Nalezeno 35 výsledků hledání

Zpět

od Zdenek.Lajbner
20 bře 2015, 13:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat.

Dobrý den, profesor Šatánek zřejmě nemá čas. Tak jsem se sem odhodlal vložit email, který jsem mu před časem adresoval. Myslím, že Česká pirátská strana nemusí vydávat stanovisko ke všemu, co se kde šustne, obzvlášť panuje-li v ní zjevný nesoulad. “Vážený pane profesore, zaznamenal jsem, že jste gar...
od Zdenek.Lajbner
09 dub 2015, 12:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Diskutovat si tady o očkování asi lze donekonečna a pochybuji, že to má smysl. http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect Informací spojených s problematikou očkování je plný internet. Proč si z něj zastánci současného stanoviska, z nějž bije do očí zásadní neznalost, vybírají inform...
od Zdenek.Lajbner
12 dub 2015, 16:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

V tom vlákně jsem objevil dost smutné čtení. 1. Věděli jste včas, že ve stanovisku lžete větou: “Navrhované změny prakticky ruší právo rodičů své dítě neočkovat.” Takové právo lidé v ČR nemají, takže ho nelze rušit (viz http://www.usoud.cz/fileadmin/user_upload/Tiskova_mluvci/Publikovane_nalezy/Pl._...
od Zdenek.Lajbner
28 kvě 2015, 09:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Tato událost bude mít jistě nějaké pragmatické vysvětlení. Z dosavadních výsledků vyšetřování plyne, že tyto 2 domorodé děti nejspíš padly za obět stafylokokovi, S. hominis , což je běžný lidský komenzál, ale občas se zvrhne . Nakazily se asi od zdravotnického personálu. Tatáž vakcína byla použita ...
od Zdenek.Lajbner
09 čer 2015, 10:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

ČT se zase vyznamenala. Místo toho, aby přinesla vyrovnanou a objektivní reportáž o rostoucím fenoménu, před nímž varuje řada renomovaných světových organizací, např. WHO a UNICEF , dala jednostranně prostor dezinformovaným aktivistům. A ještě pod vylhaným titulkem. Tohle je už skoro rok stará fáma ...
od Zdenek.Lajbner
10 čer 2015, 12:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pani Vašíčková, Vy i Váš manžel a leckteří další funkcionáři, byste se možná měli naučit lépe pracovat s informacemi. Wikipedie třeba celkem funguje. Proč se jí lépe neinspirujete? To, že se mnozí lidé topí v záplavě (dez)informací na internetu, je celkem pochopitelné. Často nevidí problém v sobě a ...
od Zdenek.Lajbner
19 čer 2015, 11:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

[quote="Zden"]Pani Vašíčková, Vy i Váš manžel a leckteří další funkcionáři, byste se možná měli naučit lépe pracovat s informacemi. Wikipedie třeba celkem funguje. Proč se jí lépe neinspirujete? To, že se mnozí lidé topí v záplavě (dez)informací na internetu, je celkem pochopitelné. Často nevidí pr...
od Zdenek.Lajbner
30 čer 2015, 06:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážený pane, je zajímavé, že jsem to já, kdo někoho znechutil.... :o Jak se mi to povedlo? Pouze reaguji na výroky typu: "Mistr (pardon, ministr) zdravotnictví všechny rychle ujistil, že tito lékaři (kteří studují choroby do mnohem větší hloubky a déle než západní lékaři), budou pod odborným „dohle...
od Zdenek.Lajbner
03 srp 2015, 18:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

1) hamižnost 2) vlastní blbost Někdy ty dva důvody bývají přítomny současně. ;) To by se mělo tesat do kamene. Já se dokonce domnívám, že ta blbost by mohla být na prvním místě. Zatímco hamižnost je Piráty celkem dobře podchycena zásadou “transparence až na kost”, na blbost se stále trochu zapomíná...