Nalezeno 81 výsledků hledání

Zpět

od Viktor.Mahrik
01 črc 2013, 01:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh nového cizineckého zákona: zpřísnění pro každého

Připravil jsem výkop tiskovky. Kdyžtak na to mrkněte, upravte, okomentujte. Do diskuze pozvu i MO.

Text je zatím zde:
https://pad.pirati.cz/p/Cizinecky_zakon
od Petr.Jedelsky
05 srp 2014, 08:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 24/2014 Doplňující volba do kontrolní komise

Vážené pirátky, vážení piráti, před časem bylo vyhlášeno jednání k doplnění kontrolní komise, což po Jakubově rezignaci nabylo natolik na závažnosti, že mě to přesvědčilo, abych nabídl své zkušenosti, schopnosti a čas. Řada z Vás má plno práce v komunálních volbách, já nemohu a nebudu nikde kandidov...
od Zdenek.Hrib
06 dub 2015, 01:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat.

1. Nemusí 2. Nevím o čem to mluvíte, zkuste být konkrétní. 3. Zjistit se to dá, ale proč by se to mělo dělat? 4. Nechápu kde berete to, že vakcína proti černému kašli má šířit černý kašel. Možná si to pletete s perorální vakcínou proti poliomyelitidě, kde se používal oslabený kmen. Jo a to že proděl...
od Roman.Kucera
03 led 2015, 00:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh TZ nebo Stanoviska

U tohodle tématu primárně hrozí myšlenková zkratka: Piráti jsou proti očkování.
Takže se musí velice pečlivě volit slova a větná stavba všech vět v celé TZ, aby k téhle myšlenkové zkratce nemohlo dojít. Což se nepovedlo a došlo k ní.
od Ondra.kl
09 dub 2015, 13:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

... Vyjádření programového garanta https://www.pirati.cz/lide/ales_satanek se mi stále získat nepodařilo. Zdá se, že kritizované stanovisko stvořil https://forum.pirati.cz/adam-skorepa-u377/ , který asi není expertem České pirátské strany na zdravotnictví... Pro info: to stanovisko vydal Adam Skoře...
od Ondra.kl
16 dub 2015, 09:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí očkovat.

Byl by někdo tak laskav a zodpověděl moje předešlé dotazy, nebo mě alespoň nasměroval? Obávám se, že jde o systémovou chybu, s níž by bylo dobré něco udělat. myslíte tyto dotazy: "Je možné nevhodné stanovisko odstranit, nemá-li Česká pirátská strana momentálně k dispozici důvěryhodné odborníky na d...
od Roman.Kucera
21 kvě 2015, 21:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Připady autismu se množí od doby, kdy byl v jednom hodně známém filmu autista jako hlavní hrdina. Lidi zjistili, že to existuje a co bylo do té doby "divné dítě" je najednou autismus. Takže se dá hovořit o raketovém vzestupu autismu. I když počet nemocných je naprosto konstantní. Buzzwordy dělají di...
od Zdenek.Hrib
11 bře 2015, 11:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Odhlédnu teď od skutečnosti, že základním koncepčním problémem tohoto návrhu je v tom, že jde pouze o reakci na jeden nahodilý problém, který je více vyroben médii než faktickým stavem (pokuty se udělovaly i dříve, novela má pouze limitovat jejich maximální výši). Politický program v oblasti zdravot...
od Petr.Kopecny
18 čer 2015, 15:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Robert.Magni píše:Mě nejvíc baví,když si někdo plete wikipedii se slovem božím. Wiki je fajn jen k zjištění směru,kudy pátrat o faktech,jinak je tak plná chyb,že škoda mluvit :D
Mě zase baví jak někdo sdílí články z webů jako je vitalita.cz ... :-D
od Lukas.Findeis
18 čer 2015, 10:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To přeci není pravda. Wikipedie je fajn, když jsou u hesla odkazy na zdroje. Pravidla pro zdrojování informací jsou velmi přísná. Zeptej se nějakýho Wikipedisty jak to na Wikipedii chodí.