Nalezeno 55 výsledků hledání

Zpět

od Isa
01 říj 2013, 00:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Jiřího Janečky z funkce garanta bodu Právní stá

Nevím ani, zda se k tomu mohu vyjadřovat takto zvenčí, tudíž ani nemohu přidat hlas jedné nebo druhé straně, ale činím tak jakožto příznivec, a bude-li můj příspěvek nevyžádaný, jistě si s tím moderátor poradí . Protože nemám ráda dogmata, přiklonila bych se k podnětu Standy a zaobírala se tím. Zaob...
od Isa
01 říj 2013, 02:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Jiřího Janečky z funkce garanta bodu Právní stá

Omlouvám se, neumím asi odpovídat na platformě tohoto fóra, takže reaguji na Lukáše: 1. to není kádrování podle profese, to je o střetu konkrétních zájmů, ale nic osobního proti dr. JJ v tom není - a podsouvání či přesmýkání dokonce k tomu, že věc se prezetuje jako provinění pana JJ vůči pirátstvu j...
od Isa
27 říj 2013, 19:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Státní příspěvek 2013

Nevím, jestli to vůbec lze hradit z těchto peněz a zda by s tím Ivan souhlasil, ale nezasloužili bychom si placeného kapitána? Myslím, že by to prospělo straně i jemu, pokud by nepracoval pod tlakem. Jeho vystupování nám velmi pomohlo a pomohlo by nám i kdyby se mohl v klidu věnovat medializaci naši...
od Isa
01 lis 2013, 02:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Porušení autorských práv na YT

Ahoj, stalo se mi, že jsem umístila na YT amatérskou nahrávku našeho amatérského sboru autora Dmitrije Bortnianského, žijícího v letech 1751-1825. Po necelých 24 hodinách jsem objevila u nahrávky varování, že moje video obsahuje skladbu... Oznámení o porušení autorských práv Bona Vita - Dmitry Bortn...
od Isa
01 lis 2013, 14:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Porušení autorských práv na YT

Díky za podnět, články jsou velmi inspirativní... 1. v prvním kroku jdu učinit námitku s odkazem na free noty... (Vysvětlení: Ohrazuji se proti zneužití autorských práv. Autor skladby žil v letech 1751 - 1825, http://www3.cpdl.org/wiki/images/sheet/bort-teb.pdf, (viz: Edition may be freely distriubt...
od Isa
01 lis 2013, 19:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ozývám se s pokračováním kauzy porušování autorských práv na YT... na jednu stranu šťastná, na druhou stranu hořkost... Výhrůžka zmizela mávnutím kouzelného proutku... Ve správci videí je nahrávka čistá jako slovo boží. Ovšem také nikdo ani necek! Ani písmenko na omluvu... Což mě rozmrzelo snad ješt...
od Isa
01 lis 2013, 20:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ano, Janku, využila - vypadalo to takto: Ověřte prosím následující informace: Nároky pro podání námitky • "Tebe pojem", hudební skladba spravuje: One or more music publishing rights collecting societies Důvod podání námitky Video dotyčný materiál obsahuje, ale dotyčný materiál je volné dílo nebo jej...
od Isa
02 lis 2013, 14:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

... Nechápu jen, jak můžete velmi slušné oznámení považovat za výhrůžku. Janku, nevnímala jsem to jako slušné oznámení, protože moje údajné pochybení (jakási shoda - netuším koho čeho s čím) bylo definováno od 26. vteřiny videa. Nic víc, nic méně... Co si z toho mám vybrat? kde mám hledat kořen? úd...
od Isa
19 led 2014, 23:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze v neděli 9.2.2014 v Novém Bydžově

S potěšením přivítáme všechny, jen jsme o týden posunuli datum, aby mohl dorazit v čase postátnicovém i Ota. Budu se těšit se všemi na viděnou 9.2. a zároveň prosím Standu o opravu titulku události... :)