Nalezeno 352 výsledků hledání

Zpět

od Jiri.Janecka
05 srp 2013, 17:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Připomínkování zákona o lobingu

v tom případě by ale někdo měl dát senátorovi vědět, že zákon o lobbingu jde zcela zásadně proti Pirátským principům. Za prvé chceme upravovat jen to, co je nezbytné a není řešeno jinak. Lobbing sice není řešen výslovně, ale pan senátor jnom chodí kolem horké kaše. Tenhe zákon nijak nepomůže odstran...
od Stanislav.Stipl
02 zář 2013, 11:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby 2013

Teď jsem s Otou Petrem mluvil a také jej navrhuji jako jednoho z možných kandidátů na 2. až 4. místě.
od Stanislav.Stipl
04 zář 2013, 12:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KHK 1/2013b - 2. - 4. místo kandidátky - 1. kolo

Hlasování skončilo, do 2. kola postupují:
Stanislav Štipl
Zdeňka Rudolfová
Jakub Havlíček
Otakar Petr

Druhé kolo začne ve 13.00
od Stanislav.Stipl
04 zář 2013, 13:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF KHK 1/2013c - 2. - 4. místo kandidátky - 2. kolo

Zahajuji 2. kolo hlasování o 2. - 4. místě kandidátky pro volby do poslanecké sněmovny. Hlasování bylo řádně oznámeno. Lze hlasovat až pro 3 kandidáty. Hlasování bude tajné a potrvá 48 hodin. Kandidáti budou na kandidátce seřazeni podle počtu hlasů. Rozprava: krajske-forum-kralovehradecky-kraj-f409/...
od Roman.Kucera
06 zář 2013, 23:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KHK 1/2013c - 2. - 4. místo kandidátky - 2. kolo

Hradecko, plujem! Bouři voleb vstříc! Zdravím z Plzně :-)
od Jan.Dvorak
12 zář 2013, 12:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Otázky a odpovědi [Důležitá věc před volbama do PS]

Chtěl bych vyjádřit svůj názor na to, co pirátům rozhodně chybí. Je hodně lidí, kteří nemají sociální sítě a mají na nás nějaý dotaz. Doteď jsem nikde na stránkách ani na foru nenašel formulář, kam lze napsat dotaz bez registrace, kde by mi někdo odpověděl během chvíle. Proto žádám o vytvoření takov...
od Patrik Koranda
12 zář 2013, 14:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky a odpovědi [Důležitá věc před volbama do PS]

Rozhodně dobrej nápad, pak jde udělat i FAQ, udělat a postupně ladit. Nemusí se ani odpovědět hned, ale že do X dnů partaj odpoví a že děkuje :-) Moc se mi to líbí, proto komunikace, komunikace, komunikace
od Jan.Dvorak
12 zář 2013, 20:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky a odpovědi [Důležitá věc před volbama do PS]

Chtěl bych vyjádřit svůj názor na to, co pirátům rozhodně chybí. Je hodně lidí, kteří nemají sociální sítě a mají na nás nějaý dotaz. Doteď jsem nikde na stránkách ani na foru nenašel formulář, kam lze napsat dotaz bez registrace, kde by mi někdo odpověděl během chvíle. Dotazy lze pokládat přes tot...