Vyhledávání nalezlo více než 1037 shod

Zpět

od Marek.Dluhos
30 zář 2014, 22:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Potřebuje Pirátská strana Pirátskou akademii?

Vážení, Tak jsem se dnes na parlamentnich listech dočetl, že situaci komentují "přední myslitelé" určitých stran, skupin a institucí a je jim dáván prostor: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tygr-Andrej-Babis-se-zakousl-do-CSSD-A-trha-trha-a-trha-Vime-co-bude-dal-337266 V článku: "ří...
od Roman.Kucera
29 říj 2015, 00:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan Lipavský

Přijď zítra na pravidelnou schůzi, předpokládám, že víš kam :-)
od Lukas.Findeis
30 říj 2015, 15:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan Lipavský

Honza byl na schůzi přijat.
od Ondrej.Marek
29 říj 2015, 13:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tramvajové dilema

řešení je jednoduché, zavolám do ropidu, ten v tom udělá takovej bordel že ten tramvaják vyhlásí stávku a lidi z kolejí vpoklidu odejdou
od Ivo.Vasicek
28 říj 2015, 13:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sběr dat pro vytvoření SWOT analýzy Pirátské strany

Technická poznámka - příležitosti jsou aktivity a stavy které nejsou nyní realizovány/využity, ale snadno by být mohly, kdybychom chtěli
od Martin.Duska
28 říj 2015, 23:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sběr dat pro vytvoření SWOT analýzy Pirátské strany

S- lidé s mozkem, postmoderní strana reagující na problémy a myšlení pro 21 století, elektronická komunikace, dnes jedna z mála liberálních stran, finanční transparentnost w- neschopnost pracovat s propagací strany na internetu, nejasný program, malá dravost O- Příležitost vidím v zajímavých řešení ...
od Roman.Kucera
27 říj 2015, 12:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: OffTopic zdiskuse ze sběru dat pro SWOT

Výstupem je výstup. Vstupem je vstup. Někdy ale může výt výstup vstupem. Když třeba jdeš do p...
od Jakub.Michalek
02 lis 2015, 00:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Členský podnět] Schválení stanoviska Pirátů k imigrantů

Taky si myslím, že stanovisko má podporu většiny členů. Zatím jsem nezaznamenal nějaké podstatné výhrady, což je ale možná tím, že netrávím moc času čtením kdejakých nářků. Podle mého názoru Mikuláš navrhuje zcela chybný postup, a to schválení stanoviska celostátním fórem jako rigidního dokumentu, k...
od Roman.Kucera
04 lis 2015, 21:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na zásadní reformu programu.

Lukas.Findeis píše:Já bych ti spíš doporučil pořádně si přečíst co bylo myšleno tím "přínosem EET".
To byl jen příklad.
Já ale vážně chci, aby prvním kritériem vždy bylo, jestli internet pomáhá občanovi vůči státu, nebo státu proti občanovi. To je naprosto jasné kritérium, které pochopí i .... volič ODS
od Roman.Kucera
07 lis 2015, 00:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na zásadní reformu programu.

O to větší chyba je, že ji nemáme v programu.