Nalezeno 820 výsledků hledání

Zpět

od Zdenek.Hrib
22 lis 2013, 16:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hostingová společnost Wedos a je napadána policií

Nechci vám nějak moc radit, ale byl jsem překvapen, že ještě dnes na stránkách pirátů ani na FB není žádné vyjádření k této kauze s odkazem na to která konkrétní část pirátského programu tohle řeší. Mezitím už Wedos stihla navštívit policie ČR :-) - viz jejich FB.
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 21:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Česká TV / rozhlas - návrh na doplnění programu

Tak nevím jestli tohle patří sem, ale zkusím to. Přijde mi trochu zvláštní že se Piráti ještě nechytili poplatků za TV a rozhlas. V případě těchto poplatků se totiž ctí jakýsi divný předpoklad viny dotyčného občana, který musí prokazovat že TV/rozhlas nemá. navíc v dnešní době prakticky nelze koupit...
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 22:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stanovisko ÚOOÚ na téma obchodní vs. technická sdělení

Mě přijde jako zásadní problém tady těch spamů to, že když někomu dojde obchodní sdělení, tak si ten někdo pochopitelně už vůbec nepamatuje že někde odsouhlasil nějaké posílíní obchodních sdělení. tak podá podnět na ÚOOÚ. roks e nic neděje a pak přijde email že ÚOOÚ došel k závěru že nidko žádný zák...
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 22:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat

Ach jo. A je to tu zas ... tahleta "DEBATA" ... a navíc jsem teďka zjistil, že kandidát Pirátů do EP č.2 chce udělat z povinných očkování dobrovolné a petice kterou doporučuje obsahuje zjevné polopravdy až lži. No doufám že i v těchto volbách lze zase kroužkovat takže lze upřednostnit jiné kandidáty...
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 23:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

diskuze k očkování [EP 2014]

Vážený pane Kolajo. Zjistil jsem že doporučujete podpis této petice: http://petice-ockovani.euweb.cz/index.php Mohl by jste mi říct, jestli jste si nějak ověřoval, jestli jsou ta tvrzení v ní uvedená pravdivá? Například věta "V téměř celé západní Evropě je očkování pouze doporučené, nikoliv povinné."?
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 23:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat

Já sem nechal do synka nacpat všechny vakcíny co dávaly smysl (zapoměl jsem na tuberu, ale snad to ještě doženu) abych aspoň trochu pocvičil jeho imunitní systém dnešním hypersterilním světě. Já to zkusím shrnout do jedné věty, protože vidím, že více řádek s přemírou informací může být kontraprodukt...
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 22:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ministerstva zadávají 62 % zakázek na IT bez výběrek

Ten problém je dán tím, že jde často o prodloužení smluv na provoz například nějakých specifických aplikačních řešení - často je to oddůvodněno autorskými právy, zejména pokud jde o SW z doby, kdy tady skoro nikdo nevěděl co to vlastně autorská práva jsou a k čemu by byly veřejnému zadavateli zdrojo...
od Zdenek.Hrib
11 kvě 2014, 10:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ministerstva zadávají 62 % zakázek na IT bez výběrek

Tak určité parametry beru jako tak standardní že je nezmiňuju. Já jsem v IT neviděl zakázku, kde by zadavatel nechtěl prokázat zkušenost s obdobným projektem = aspoň 50% finanční objem. Zcela běžné je i to, že se prokazuje celkový obrat firmy za poslední 3 roky. To jsou standardní nástroje které zná...
od Zdenek.Hrib
10 kvě 2014, 23:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravotnictví - 2

nárok na informace o ceně předem máte již dnes ZÁKON 372/2011, o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování § 45 (2) Poskytovatel je povinen a) informovat pacienta o ceně poskytovaných zdravotních služeb nehrazených nebo částečně hrazených z veřejného zdravotního pojištění, a to před jejic...
od Zdenek.Hrib
11 kvě 2014, 12:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Česká TV / rozhlas - návrh na doplnění programu

Podle mě: 1. představa nezávislého novináře je chybná - každý novinář (i na ČT24) potřebuje "prodat" svoje zpravodajství, protože přece jen i ředitel ČT je volen a odvoláván radou ČT, která je volena poslanci. Je tedy jasné že jde o politickou nominaci a o nezávislosti nemůže být řeč bez ohledu na m...