Nalezeno 701 výsledků hledání

Zpět

od Petr.Kopac
23 kvě 2014, 17:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat

Pirati hledaji alternativy. Posledni dobou hledaji alternativy k rozumu.
od Petr.Kopecny
28 kvě 2014, 02:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

vy se tady vazne bavite o tom jestli neockovat????? to si delate prdel ???? jste normalni ???? Prboha prectete si k cemu se ockovani vyuziva a uvedmte si k cemu vlastne je.....
od Petr.Kopecny
29 kvě 2014, 16:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

když zrušíš poviné očkování tak se stane jen to, že ta nemoc bude dále existovat ve velkém množství a nebude nikdy možné s očkováním přestat, protože někteří chytráci si myslí, že je očkování nanic... a nemoc vesele existuje dál...
od Petr.Kopecny
30 kvě 2014, 04:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

nejde jen o riziko dostan nemoc pro očkovaného člověka, ale i pro zabránění šíření nemoci, to, že člověk snadno zvládne nemoc je sice hezké, ale stane se dalším bodem v šíření nemoci. Čím více lidí se nakazí, tím je vyšší šance že tu nemoc dostane ten komu opravdu ublíží.... ...mmch všude se dočítám...
od Petr.Kopecny
02 čer 2014, 03:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Doporučuju tento článek:
https://www.iflscience.com/health-and-me ... being-lied

Rodiče jsou sankciováni, protože zaprové ohrožují dítě a za druhé ohrožují i jiné děti v okolí.
od Petr.Kopecny
02 čer 2014, 09:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

No, možná by stálo za to udělat statistiku umrtí dětí, které zemřely v důsledku podání očkovací vakcíny. :o Ale to nejsou ochotni zkoumat ti, kterým záleží na prosazení vlastní důležitosti, natož přijmout fakt, že se to děje. A Petře, možná v tom je ten vtip, že rodiče nemají pocit, že ohrožují své...
od Michael.xChaos.Polak
05 čer 2014, 09:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Praha podle Pirátů - cíle Pirátů v pražské politice

- grafitty na šedivých zdech pěkná myšlenka, ale undergroundová grafitti scéna má svoje vlastní pravidla, jako asi každá podobná subkultura, které ve 20.století bylo méně než 30 (technaři, hackeři...). Když jim vyhradíš legální plochy a rozdáš roušky, aby se nenadýchaly sprejů, začnou s nima ti opr...
od Petr.Kopecny
13 čer 2014, 12:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Narazila jsem opět na hodně jednostranný článek na podivné adrese.. Nedalo mi to a vydala se ke zdroji.. Došla jsem k už více zajímavému článku na Huffington Post . Řekla bych, že stojí za přečtení :) to je jen blog ________________________ http://www.iflscience.com/health-and-medicine/dear-parents...
od Petr.Kopecny
05 čer 2014, 12:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Takže ted Vám to tady objasní jedna mamina, co má očkované, neočkované dítě. :-) Nechala jsem v "dobré víře" očkovat svoje dítě ve 3 měsících, malej se narodil předčasně,císařem, v sepsi (na což se umírá, je to celková otrava)... Byl pod světýlkama a jeho stav se stabilizoval. Je přece po mamince, ...
od Petr.Kopecny
31 kvě 2014, 03:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Podívejte pane Hřib, je mi v celku jedno kolik promile, nebo procent, křivky nebo tabulka. Vy se snad vyznáte v implementaci IT, mým oborem jsou emoce. Zatím jste mi neodpověděl ani na jednu konkrétní otázku, a vzhledem k blokování fóra je teď nebudu vyhledávat. Vyhýbáte se jim , a z jakého důvodu ...