Vyhledávání nalezlo více než 1349 shod

Zpět

od Katerina.Marketa.Matouskova
30 říj 2013, 17:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Barbora Hrůzová

Ahoj,
o schůzi, o které už psal Ivan, je více tady praha-f78/schuze-31-10-t19495.html

A za sebe vítám, že se objevila další žena, která chce na palubu :) Kdybys potřebovala poradit třeba s orientací tady na fóru, nebo s něčím, s čím bych mohla pomoci, napiš mi SZ.
od Ivan.Bartos
30 říj 2013, 17:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ha. Taky knihovnice. Lustrace číslo jedna spáchána:-) Ve čtvrtek je schůze Prahy. Já bohužel nemohu, ale někdo se Vám jistě obratem ozve do tohoto vlákna.
od Lenka.Wagnerova
01 lis 2013, 18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vítám Tě mezi Piráty :-D Teprve pozdě jsem si uvědomila, že jsi byla i na akci "Dobývání Kongresáku", takže další bod pro Tebe, rozhodně nejsi srab. Jsem ráda, že jsi mezi námi. :D 8-)
od Martin.Kucera
01 lis 2013, 18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozpuštění strany a vyplacení 45348 Kč každému členovi

Jsem pro projednání, aby mohl být návrh zamítnut a aby byl na rok pokoj od podobných blbin. ;)
od Helca
12 črc 2013, 16:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat

I kdyby byla pravda, že po očkování má víc lidí alergie nebo ADHD. Má se to řešit tím, že se očkovat nebude? To by přece vedlo k znovurozšíření dětské obrny, tubery atp. Nebo ne? Nejsem lékař, ale podle mě by to tak bylo, proto se přece očkujeme. A sice chápu, že někteří rodiče nechtějí své dítě dát...
od Mikulas.Ferjencik
07 lis 2013, 00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

17. listopad - tradiční Pirátský nábor

Podnikneme zase letos něco?

Je dost zájemců o členství, jestli budou aspoň 4 města, tak to smysl má, můžeme nabrat třeba dalších 15 lidí.
od Ivo.Vasicek
09 lis 2011, 23:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

žebříček TOP zadlužovatelů

Chtěl bych vytvořit tabulku, ve které budou všichni členové všech vlád po roce 1989 a u nich uvedeno kolik kdo schválil dluhů. Tedy vzít jednotlivé státní rozpočty (státní závěrečný účet na str. MF) a deficit příslušného roku přiřadit k jednotlivým osobám (řádky - osoby, sloupce deficity). Výslednou...
od Petr.Holek
21 lis 2013, 13:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze 28. 11. (volební)

Schůze se bude konat v Národní Technické knihovně (dále jen NTK) Adresa: Technická 6 / 2710 160 80 Praha 6 - Dejvice Web Od 19:00 - 21:00 místnost bude upřesněna dodatečně. V budově je přísný zákaz konzumace alkoholu a kouření. V NTK je pouze oficiální část schůze. Poté následuje afterparty v někter...
od Vladimir.Schulz
27 lis 2013, 13:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zájem o členství

Ahoj, Jmenuji se Vladimír Schulz, narodil v roce 1953 a žiji na Praze 6. Vystudoval jsem ČVÚT fakulta strojní, obor Jaderná energetika. V roce 1983 jsem emigroval do Německa, o 3 roky později do Španělska, kde jsem žil do roku 1999, kdy jsem se vrátil do Čech. Jsem ženatý a otcem dvou školou povinný...
od Jiri.Kaderavek.sen
24 lis 2012, 15:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Cirkevní restituce

Tak se nechalo ukrást mnoho miliard a naši stranu to nechalo chladnou. Kde je nějaké prohlášení, kde je nějaký názor k restitucím církevního majetku, když spousta lidí si do dnes na svůj majetek zabavený ve prospěch družstev, státních statků a pod. ani nesáhla. Tady se vrací majetek jehož přesný sez...