Nalezeno 115 výsledků hledání

Zpět

od Zdenek.Frolec
28 říj 2013, 18:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdeněk Frolec – PŘIJAT

Dobrý den. Jmenuji se Zdeněk Frolec. Něco o mně: Je mi 20 let. Vystudoval jsem střední školu Technické lyceum: zaměření na IT ve Strážnici. Teď dělám brigádu u jedné firmy v Brně na PC. Jinak se snažím dokončit hru na tablet s kamarádem. Moje koníčky: Hra na hudební nástroje. Vytváření melodii v FL....
od Zdenek.Frolec
28 lis 2013, 18:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdeněk Frolec

Dnes odpoledne posláno na účet.
od Zdenek.Frolec
02 pro 2013, 05:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky a odpovědi pro nováčky

Ahoj a předem se omlouvám, ale bohužel jsem nikde nenašel odpověď na ty to otázky. 1) Kolik členů je nutno, aby se mohlo v malém městečku do 15K kandidovat v komunálních volbách? ( (máme 27 sedadel v Zas. čili vím že je potřeba 27 lidí na kandidátku a tradičně si berou aj lidi kterým mohou věřit a n...
od Zdenek.Frolec
24 led 2014, 23:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze KS JmK 1/2014

Požádal bych o zařazení do bodů Komunálky. Děkuji.
od Zdenek.Frolec
02 dub 2014, 20:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MS Slovácko

2.4.2014
Předsednictvo MS Slovácko schválilo územní celek Slovácko - Břeclav, Kyjov, Hodonín, Veselí nad Moravou.
od Zdenek.Frolec
04 dub 2014, 16:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Schůze MS Slovácko 1/2014

Svolávám schůzi na sobotu 26.4.2014, od 17:00. (Mutenice, Hodonínská 380, Jihomoravký Kraj.)
PS: Bude vlát vlajka. :D

Prosím navrhujte program schůze.
od Zdenek.Frolec
07 dub 2014, 14:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS Slovácko 1/2014

1. Krátké shrnutí schůze jmk 2. Získávání finančních zdrojů pro činnost MS Slovácko. 3. Kampaň na eurovolby 3.a Propagace 3.b Propagační materiály 3.c Rozpočet 4. VyOsení 5.Výlep pakátů v rámci voleb do EU (vzkaz evropě ) mám jich doma cca 100 ks co jsme nafasovali pro Slovácko při lepení v centu Br...
od Zdenek.Frolec
23 dub 2014, 23:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Pepíčkové z Prahy nwm jak u vás, ale u nás dole na Moravě, se žádné puče nedělají měsíc před volbami. 1. Odvolání teď poškodí hodně stranu a budem vypadat neseriozně 2. Když jsme si zvolili, tak si nesme následky 3. Měsíc před volbami vyvolat odvolání mi tu z moravy příjde jako promyslený puč Slušně...
od Zdenek.Frolec
24 dub 2014, 08:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Žádám abychom se přestali chovat jak v čssd. V čssd jsou teď pučisté haškovci Hašek, Škromach, Tejc, chovanec a další Rozvrátili stranu v očích jejich voličů. Pokud už je to po několikáté, co to tak děláte, navrhuji udělat seznam lidí, co to podporovali a prověřit zpět v historii, kdy se podíleli na...
od Zdenek.Frolec
24 dub 2014, 08:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nwm například dát do stanov, že každý člen během 12 let může jen jednou před volbama vyvolat odvolání člena v kandidátní listině. A pokud se ukáže, že to dělá schválně v každých volbách a bez důkazů, tak prostě vyvolat vyhození ze strany. Ano odvolat máme právo vždy. Ale myslím si, že když už někoho...