Nalezeno 690 výsledků hledání

Zpět

od Petr.Tkadlec
22 lis 2013, 10:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: neformální pivosraz 24.11.2013

nazdar v neděli 24.11.2013 od 19:00 budu sedět v Šopě mám sraz s Jardou Krejčeříkem který má dovést kamaráda, zájemce o členství. Takže jestli najdete chvíli a cestu stavte se! krom seznámení zájemce s Piráty to vidím na nedělního Ševce 11', pohodu a :fet: těším se na Vás Jakub čau já nedojdu, ale ...
od Petr.Tkadlec
16 pro 2013, 10:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyloučení Lukáše Nového za Brutální fyzický út. (KK 35/2

I facka může být nejinteligentnějším řešením. Nekonečné hádky většinou nadělají víc újmy.
od Petr.Tkadlec
17 pro 2013, 00:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyloučení Lukáše Nového za Brutální fyzický út. (KK 35/2

Pro veřejnost je nejvíc zničující, že tu někteří lidi neplují na stejné lodi a hledají problémy tam, kde nejsou. Když posádka nebude spolupracovat, tak to vždycky bude stát za hovno...
od Petr.Tkadlec
05 led 2014, 19:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Měl jsem trošku problém s pirátským fórem, který už je vyřešen, takže se propagace této akce trošku opomněla díky mé neinformovanosti. Ze Vsetína jsme tam byly 2 lidi... Akce snad dopadla na naše možnosti díky pomoci Prahy, Žatce a Ostravy bych řekl úspěšně (ostatní to možná vidí jinak, protože to m...
od Petr.Tkadlec
05 led 2014, 19:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: spolecna cesta na cf do Pardubic

Ze Vsetína pojedeme určitě Já a Jiří Kovalčík a snad by měl jet i Josef Hruboš.
od Petr.Tkadlec
08 led 2014, 22:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podezřelé účetní doklady předložené Petrem Holkem

Mě se už asi dva potencionální pirátští voliči ptali přesně na to, jak chceme kontrolovat naše vlastní účetnictví. Vysvětloval jsem jim, že je vše transparentní a každý má možnost cokoliv dohledat. Že si členové vystavují vlastní faktury mi košér zrovna nepřijde a není to vůbec transparentní, kór kd...
od Petr.Tkadlec
10 led 2014, 14:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podezřelé účetní doklady předložené Petrem Holkem

Já si myslím, že všechny tyto netransparentní doklady byť i na malé částky můžou do budoucna vrhat na Piráty velmi špatné světlo. Jde to prakticky proti tomu, co chceme po druhých. A jestli tady jsou názory, že proč by si někdo nemohl na tom přivydělat stovku, tak potom je třeba se zamyslet jestli t...
od Petr.Tkadlec
01 úno 2014, 14:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změna pravidel pro založení MS

Pravidla, dotace, omezování jsou na houby. Podle mě je důležité to zasíťovat co nejvíce. Více sdružení, více členů atd. Já jdu zachvilku jedno nové založit. Zakládáme to hlavně proto, že když budeme mít buňku ve vlastním městě, tak nám to pomůže získat více lidí, aby jsme reálně konečně mohli něco d...
od Petr.Tkadlec
21 čer 2014, 00:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Já si jen osobně myslím, že Petr Bajgar by místo resuscitátorem ZlK byl jeho hrobníkem. Drtivá většina členů a regp. kraje totiž se z jeho názory neztotožňuje. Já osobně mám pocit, že se jedná o člověka, který místo toho aby problémy řešil, tak je raději bude hledat i tam kde nejsou a to nesoudím je...