Vyhledávání nalezlo více než 1654 shod

Zpět

od Ivan.Mikolas
15 pro 2013, 23:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyloučení Lukáše Nového za Brutální fyzický út. (KK 35/2

Petře, nepřeháněj. Byly doby, kdy se fackou nebo pěstí řešila většina sporů. Soudě podle bordelu, který je ve světě plném právníků, "korektnosti" a chlapů, kteří se chovají spíš jako kleštěnci, byl to - v tomto ohledu - spíše lepší svět. Přestaň už svými osobními antipatiemi prudit, kudy chodíš (ted...
od Janek.Wagner
17 pro 2013, 10:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyloučení Lukáše Nového za Brutální fyzický út. (KK 35/2

Výsledek jednání RP bylo svolání jednání v JMK na kterém bylo dosaženo mlčení P.Doležala a veřejným projednáváním a příslušným tlakem vynucena omluva od L.Nového. Pan Bartoš celou věc okamžitě posoudil jako by byl nejvyšším arbitre za vyřešenou. Petře, na rozdíl od tebe jsem na jednání JmKS byl (st...
od Martin.Smida
06 led 2014, 17:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

To je milé. Ač mě evropská politika zajímá, anglicky komunikuju (no, mohlo by to být ještě lepší) a moje manželka by se do západní Evropy odstěhovala s radostí hned, o místo na kandidátce neusiluji. (z čiré skromnosti a z přesvědčení, že máme v Pirátské straně schopnější a vhodnější) Mě by se v euro...
od Martin.Shanil
09 led 2014, 00:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podezřelé účetní doklady předložené Petrem Holkem

kouknul jsem na jeden "doklad" FO 74_2013 u zboží není uvedeno co to je (lepidlo na tapety stojí různě - podle značky), jaká byla skutečná nákupní cena z tohoto nelze prokázat. takových dokladů si naflákám kolik libo. taky jsme vylepovali a klidně si to můžu přeprodat? další obdobný doklad pouze cel...
od Robert Adamek
09 led 2014, 22:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podezřelé účetní doklady předložené Petrem Holkem

Vy jste kouzelní... Postup je zcela logický a naprosto špatný. Denně dělám výběrová řízení a denně narážím na přesně tato obcházení zákonů a vyhlášek ze strany snad všech úřadů. Z principu udělal správnou věc, ušetřil straně poštovné, když zakázky sloučil, nicméně tím obešel platné předpisy zrovna v...
od Jakub.Stacke
11 led 2014, 22:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Report z voleb a kampane

Ahoj! Volby dopadly jak dopadly, kazdopadne bych vam chtel podekovat za odvedenou praci! Chtel bych vas ale zaroven poprosit o jednu vec. Z kampane jsem v podstate zahledl jeden clanek a jeden banner na pirati.cz, jinak o ni nemam zadne informace (krome vysledku a nejakeho postu Mikulase Ferjencika...
od Jiri.Kaderavek
12 led 2014, 00:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Luděk Maděra senátorem!

Kdyby na Zlínsku kontaktně kampaňovalo 60 lidí a jedno auto vozilo pana Maděru po všech těch místech, aby všude byl alespoň hodinu, tak by byl výsledek asi lepší. Tak. Vůbec nevyužíváme možnost najmout si studenty na kampaně. Přitom u nich máme tak dobré výsledky, že je docela pravděpodobné, že Vám...
od Ivan Sirko
12 led 2014, 09:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Luděk Maděra senátorem!

Je něco shnilého ve státě dánském… W. Shakespeare Nechci tu byt za chytřeho, ale vzájemnými urazkami a nařikanim, že ten něco posral, nebo ten něco neudělal věci nepomůže. Je tu problém systémový. Tak po pořadí: - nemáme speciální odbor, nebo tým lidi na volební činnost (každy tu jen experementuje ...
od Jakub.Stacke
13 led 2014, 00:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

anketa TEAMBUILDING

Nazdar chci uspořádat nějakou teambuildovou aktivitu, vyjádřete se prosím v anketě nebo přidejte své návrhy ve vláknu.
od Martin.Smida
16 led 2014, 18:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

...právě proto bychom měli mít takové kandidáty, kteří udělají výsledek co nejlepší.
nejde oddělit kandidátku a kampaň.
Oboje spolu úzce souvisí a oboje musí být kvalitní.

Kolik hlasů nám přinese (odebere) kandidatura Petra Bajgara?