Nalezeno 56 výsledků hledání

Zpět

od Petr.Tkadlec
22 čer 2014, 12:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Já jsem se chtěla už dávno přihlásit do MS Vsetín, ale bylo mi řečeno, ať jdu třeba k Svobodným, tak asi nic :) Tohle nemá smysl, když Piráti nejsou na jedné lodi :) Elli promiň ale sama si stáhla přihlášku s odůvodněním, že na to nemáš čas. A jelikož ani principiálně nechceš podpořit referenda a z...
od Petr.Tkadlec
20 čer 2014, 21:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Resuscitace KS Zlínského kraje

Nejvíc nám pomůže, když zaktivizuješ buňky (MS) v nějakých větších městech, kde ještě nejsou. Kromě Zlína a Vsetína jsou to všechny ostatní. Případně když budeš realizátorem pirátských akcí. Možná můžeš být aj headhunter.
od Petr.Tkadlec
23 kvě 2016, 12:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF ZlK 1/2016 - Volba předsedy KS ZlK - rozprava

Beru na vědomí rezignaci Josefa Hruboše jakožto posledního člena PKS ZlK a zároveň zahajuji jednání o volbě předsedy krajského sdružení České pirátské strany zlínského kraje. Kandidáty lze navrhovat do 30.5.2016 14:00; kandidatura probíhá přihlášením. (Lze návrhem postupu prodloužit. Nepřihlásí-li s...
od Vojtech.Pikal
26 kvě 2016, 21:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 3/2016 Seznam členů ZlK

Rozeslal jsem dotyčným SZ, uvidíme, jaké budou reakce, pak začneme asi volat.
od Jaromir.Fojtu
02 čer 2016, 19:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volba místopředsedů ZLK 4/2016

Kandiduji na pozici místopředsedy.

Drtivá vetšina z Vás mě zná osobně, víte co ode mě můžete čekat, takže netřeba to obkecávat. Ale chci hlavně pomoci našemu novému předsedovi zvládnout administrativu, kterou tu nějak dlouhodobě zanedbáváme...
od Martin.Smida
03 čer 2016, 07:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: VyOsení Valašské Meziříčí - Loděnice 2016

zdarec,
fandim vám a rovnou posílám kontakt na mýho největšího pomocníka (má vzory na smlouvy s kapelama, ví co a jak)

na fóru si říká DEADLY.GRIND

a na FB ho najdete tu. https://www.facebook.com/radek.vojtek.9?fref=ts

ví o vás a chce pomoct. myslim, že PýTý je s ním v kontaktu...
od Jan.Novak
01 dub 2016, 14:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Jčk 4/2016 primárky do krajských voleb[rozprava]

Mám na Michala jediný dotaz/prosbu: V případě, že budeš zvolen do čela kandidátky, dokážeš Piráty zhruba neutrálně? Tedy, jasně říci, že řešit uprchlíky v rámci voleb do krajů je populismus, protože kraje na toto nemají žádný vliv? Tedy, že se dokážeš dlouhodobě vyhýbat těmto tématům a zdůraznovat m...