Vyhledávání nalezlo více než 10328 shod

Zpět

od Petr.Vileta
05 lis 2010, 04:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Video s Kalouskem.

Kdyz uz se tu probira to video, neslo by ho sestrihat na neco hodne kratkeho? A nechat tam prevazne Kalouska. Samozrejme ten strih udelat tak, aby bylo zrejme, ze to je sestrihane. Treba takove to "otoceni stranky knihy", nebo jiny vizualni efekt. Ono by se pulminutove, nebo 15 sekundove video s Kal...
od Petr.Vileta
13 lis 2010, 16:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Umístění účtů na titulní stránku CPS

Určitě by bylo zajímavé, kdyby tam bylo vypsáno třeba posledních 10 pohybů. Zajimave jo, dokonce to umime, ale podle me to je zbytecne. Aby to bylo aktualni, tak se to musi pri kazdem zobrazeni stranky nacist z webu FIO a zpracovat. Tedy to zere strojovy cas jak FIO tak nasemu serveru. Kdo bude cht...
od Petr.Vileta
13 lis 2010, 16:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žádná transparence, utajovat se bude!

Jestli mohu, z pohledu zivnostnika. Jako zivnostnik a platce DPH musim zverejnit sve ICO, plnou adresu a take rodne cislo, protoze DIC je CZ + rodne cislo. Takze ano, pokud chci podnikat, vzdavam se velke casti soukromi. A pokud bych zadal o jakokoliv dotaci, ani by me nenapadlo, ze udaje o tom maji...
od Petr.Vileta
14 lis 2010, 03:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: dotaz na interpretaci výsledku hlasování

No jo, to je. Že by se mi chtělo zjišťovat počet členů krajů, to se mi teda nechce. :-) Neni nic snazsiho https://www.ceskapiratskastrana.cz/forum/memberlist.php?mode=group&g=36 je to vpravo dole, pod tabulkou. Za spravnost zodpovida predseda kraje (odeslat prihlasku do AO) a sef AO (nastavit sprav...
od Petr.Vileta
15 lis 2010, 04:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Počeštění MOD Thanks

Je to prkotina a ja osobne s tim nemam problem, ale neslo by MOD thanks pocestit? Predpokladam, ze ma nekde ulozeny nejake soubory stringu a staci pridat dalsi s cestinou, nebo tak nejak. Navrhuji tyto preklady Has thanked: 1 times Poděkoval: 1 x Have thanks: 1 times Dostal poděkování: 1 x For this ...
od Petr.Vileta
15 lis 2010, 06:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na vytvoření aplikace pro evidenci členů

Tak heslo vyřešeno, opsal jsem to z kodu phpbb ;) jen je to citlivé na VELKÁ/malá písmenka. Přihlašovací jméno je stejné, jako do fóra, jen s počátečními velkými písmeny jména a příjmení. Heslo je stejné jako do fóra. Aplikace je tady https://www.ceskapiratskastrana.cz/ao/admin/ a přihlásit se tam m...
od Petr.Vileta
15 lis 2010, 16:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na vytvoření aplikace pro evidenci členů

Jardo a Ondreji, dohodnete se s novym sefem AO Jakubem a at mi da GO, ja to klidne zmenim. Existuji skupiny PKS (predsednictvo KS), tak to mohu nastavit na ne. Me je to fakt jedno, jen nechci, aby mi nekdo nadaval, ze tam vidi moc lidi.
od Petr.Vileta
15 lis 2010, 17:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Setkání blogerů Aktualne.cz

Dostal jsem následující pozvánku Schránka01.jpg K tomu byl ještě připojen tento text Účast v panelu, který bude moderovat novinář Ondřej Aust (Mediář.cz, LN, BBC), přislíbili Anna Šabatová, předsedkyně Českého helsinského výboru, bývalá zástupkyně ombudsmana, Bohumila Baštecká, psycholožka (obor kom...