Nalezeno 516 výsledků hledání

Zpět

od Jakub.Nepejchal
01 dub 2014, 16:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jakub Nepejchal

Zdravím, rád bych se přidal k Olomoucké buňce pirátů. Jsem sociální pracovník v neziskové organizaci a pracuji s drogovými uživateli, kteří se následkem životního stylu, který se pojí se zvýšeným užíváním (a výrobou či prodejem) drog, dostali do vězení (vazba nebo výkon trestu odnětí svobody). Je mi...
od Jakub.Nepejchal
07 dub 2014, 17:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Místní sdružení Olomouc

Tak já jsem rozhodně pro. Vojto jdu do toho s tebou.
od Jakub.Nepejchal
10 dub 2014, 08:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Psychotropní látky

Já jsem také spíš pro vyšší hranice. Klidně bych se nebál "amerických" 21. Takhle dosáhneme toho, že začínat s hulením budou kolem 15, 16 místo 12-13.
od Jakub.Nepejchal
10 dub 2014, 14:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Knihy na internetu - víme kde, nevíme kdo (my ne ;-)

NO já bych za knihy klidně platil, ale je lepší aby to šlo autorovi a ne do kapes nějakých soukromých subjektů. To už je pak skoro stejné jak OSA nebo DILIA. A o svobodném šíření si má rozhodovat autor.
od Jakub.Nepejchal
12 dub 2014, 09:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průběh eurokampaně v OLK (dobrovolníci)

Tak já bych se určitě rád nějak zapojil. Nemám zatím přesnou představu, jak to vypadá, ale myslím, že pokud uděláme s Vojtou pracovní tým, tak v Olomouci můžeme udělat spoustu práce. Navíc má Vojta zmáknuté příznivce. Po minulém zasedání jsem vzal ty letáky a už je nemám :D A určitě nabízím prostory...
od Jakub.Nepejchal
15 dub 2014, 15:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průběh eurokampaně v OLK (dobrovolníci)

Jasně s Deniskou počítej, ale asi bude lepší, když se mi vždycky lidi ozvou, ať se domluvíme na nějakým termínu. Ženě by se asi moc nelíbilo, kdyby jí tam furt někdo otravoval. :)
od Jakub.Nepejchal
18 dub 2014, 13:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Distribuce předvolebních materiálů

Rád bych zdůraznil, že od pátku 18. 4. budou materiály dostupné na Denisově 15. Kdo co bude chtít, tak prosím kontaktujte mě do SZ a domluvíme se.

Jinak kdyby někdo dnes mohl kolem 15:30, tak budeme na Náměstí Republiky provádět vykládku. :mrgreen:
od Jakub.Nepejchal
19 dub 2014, 19:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změna pravidel pro účelové určení veřejných peněz

Nejsem si zcela jist, jestli sem tohle patří, ale nevím kam jinam to napsat. Pokud je mi známo, tak Piráti dostali nějaké ty miliony od státu. Tyto peníze dostali jako satisfakci nákladů volební kampaně ( http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99%C3%ADsp%C4%9Bvek_na_%C3%BAhradu_volebn%C3%ADch_n%C3%A1klad...
od Jakub.Nepejchal
06 kvě 2014, 09:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vylepování v Olomouci

S vrcholící eurokampaní bych rád udělal vylepovací akci v Olomouci. Už jsem samozřejmě narazil na to, že většina ploch patří Profitu, ale stále zbývají jiné možnosti. Například nástěnky na VŠ. Když obejdeme všechny budovy, tak toho pověsíme celkem dost. Taky by se daly zkusit nějaké pololegály (ale ...
od Jakub.Nepejchal
11 kvě 2014, 18:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Žádost o povolení založení MS

Žádám o povolení založit MS Olomouc.

11. 5. 2014 proběhla zakládací schůze MS Olomouc. Zakládajícími členy jsou: Jakub Nepejchal, Vojtěch Pikal, Jakub Burget a Miro Bartovič.

Díky za kladné vyřízení :lol: