Nalezeno 38 výsledků hledání

Zpět

od YjM
07 kvě 2014, 18:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komunálky - Mariánské Lázně

Zdar Už máte nějaký program/themata/cíle, kterých byste chtěli dosáhnout v zastupitelstvu? Zajímalo by mě, jestli máme na budoucnost města stejnej pohled, protože jestli jo, tak bych se rád připojil do vaší kandidátky. P.S. Byl někdo z vás na tom "Setkání s veřejností" 15. dubna? Zajímal by mě i poh...
od YjM
27 kvě 2014, 17:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 4.8 % (aneb EUROvolby)

Lidi neblbněte. 4,8 % znamená hlavně otevřít flašku a pořádně to zapít, protože stejně tak mohli Piráti skončit někde na úrovni Zelených či Úsvitu! Vzhledem k tomu, jak hrdě jsem před volbami nosil pirátskou placku, a jak jsem přesvědčoval svoje okolí, se mi chce napsat my , ale nejsem členem, tak s...
od YjM
29 kvě 2014, 23:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

s podporou strany nikam ne pohneme od 3-4,5% evidentně tech komu to připadá za výhodu, což ja osobně ne odmítám, ale aby zaujmout straší generace, potřeba neco vic než prázdna hesla. To je také věc názoru. Jestli to myslíte tak, že Piráti dostali jenom 4,8 %, protože neřekli "my jsme vlevo/vpravo" ...
od YjM
29 kvě 2014, 19:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To populistické ani doprava, ani doleva už nestačí, potřebujeme přesnou definice pro jasno i defikace pro každého nového zájemce Zásadně nesouhlasím. Pirátská výhoda je právě v tom, že inteligentně odmítají populistickou zkratkovitost na "jsme vlevo" x "jsme vpravo". Slova levice a pravice jsou dáv...
od YjM
31 kvě 2014, 19:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

[quote="Petr Vileta"]Nebo mi chceš tvrdit, že pokladní v supermarketu má stejné zájmy a starosti, jako generální ředitel ČEZu? :lol:[/quote] Pokladní v supermarketu může mít úplně stejné zájmy a starosti jako (e. g.) generální ředitel ČEZu a dva středoškolští učitelé mohou mít naprosto diametrálně ...
od YjM
23 črc 2014, 15:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ROZPRAVA Komunální volby 2014

Zdravím všechny. Platí, že mám zájem o kandidaturu. Na místě na kandidátce se můžeme domluvit v neděli na schůzi MS. Jestli dobře počítám, tak první volné je teď 6., ale určitě na něm netrvám – jako politicky nezkušený začátečník si co do počtu hlasů moc nefandím (ačkoliv doufám, že pár lidí by si n...
od YjM
06 srp 2014, 11:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nečlenové na komunálních kandidátkách [odděleno z Napsal

Tohle celé by mělo být automaticky vyřešeno dodržováním demokratického minima členy MS nebo KS, kteří schvalují kandidátku. „Čekací doby“ mi s ohledem na to přijdou jako zbytečný byrokratický konstrukt.
od YjM
07 srp 2014, 17:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirátská mapa

Návrh: rozdělit položku Bydliště na Obec a Ulice a číslo popisné , popř. vynutit oddělování města od ulice čárkou nakopírovat si databázi RÚIAN z CSV ( http://vdp.cuzk.cz/vymenny_format/csv/20140731_OB_ADR_csv.zip ) u uživatelů s zobrazit na mapě == true doplnit v DB buňky Y a X podle (2) Leaflet + ...
od YjM
07 srp 2014, 17:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirátská mapa

OFFTOPIC[quote="Martin Shanil"]
najdi pět rozdílů :)[/quote]
Tys to napsal v proudu slov a já použil odrážkový seznam ;)
od YjM
13 srp 2014, 02:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ukrajina

Koukám, že tady už je to čistě putlerovská žumpa, nikdo jiný už sem nepíše. Triviální vyjádření bez obsahu. Označování zde si vzájemně přikyvujících paranoiků za putinomilce, kterými beze sporu jsou, nemá a nebude mít žádný efekt. Ono, kdyby jsi z těch 124 stránek vyházel všechny zdroje , které jso...